Katar Emiri Şeyh Tamim: Erdoğan benim babamdır!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Katar Emiri Şeyh Tamim: "Suudi Arabistan ve Körfez ülkeleri 2017'de darbe girişimi yapmaya kalkmıştı. O girişimden beni Erdoğan kurtarmıştı. Ölene kadar o benim babamdır. Onunla birlikte olmaktan asla vazgeçmeyeceğim."

Ejzh9ACWkAARpEZ.jpg

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
1 ay sonra Türkiyeden nefret eder gibime geliyor

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Habere katkı olarak(doğruluğundan emin değilim ama bir çok yerde gördüm) konuşmanın Fransa başkanı Macron ile geçtiği iddaa ediliyor.

Macron; “Türkiye ekonomik olarak çökecekti. Sen para verdin Erdoğan kurtuldu” Katar Emiri es-Sani; “Suudi Arabistan ve diğer Körfez ülkeleri 2017 de darbe yapmıştı. O girişimden beni Erdoğan kurtardı Ölene kadar o benim babamdır. Onunla birlikte olmaktan asla vazgeçmeyeceğim”

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Habere katkı olarak(doğruluğundan emin değilim ama bir çok yerde gördüm) konuşmanın Fransa başkanı Macron ile geçtiği iddaa ediliyor.

Macron; “Türkiye ekonomik olarak çökecekti. Sen para verdin Erdoğan kurtuldu” Katar Emiri es-Sani; “Suudi Arabistan ve diğer Körfez ülkeleri 2017 de darbe yapmıştı. O girişimden beni Erdoğan kurtardı Ölene kadar o benim babamdır. Onunla birlikte olmaktan asla vazgeçmeyeceğim”
Evet bu haberi/yorumu bende bir yerlerden okudum, dediğiniz gibi doğruluk derecesini bende bilemiyorum.

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Konuyla alakasız ama siz hani ayrılıyordunuz forumdan?
Öncelikle ayrılma talebim forum yönetimi tarafından kabul görmedi. İkinci olarak yöneticimiz ile sakin sakin konuştuk, bazı noktaları açıklığa kavuşturduk. Üçüncü olarak pire için yorganı yakmaya değmez, birkaç kendini bilmez için. Dördüncü olarak sanane?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Öncelikle ayrılma talebim forum yönetimi tarafından kabul görmedi. İkinci olarak yöneticimiz ile sakin sakin konuştuk, bazı noktaları açıklığa kavuşturduk. Üçüncü olarak pire için yorganı yakmaya değmez, birkaç kendini bilmez için. Dördüncü olarak sanane?
Ona göre engelleyecektim de. Üslubunuz hoşuma gitmiyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Sevgili Didem, böyle bir haber yapmakla itiraf edeyim, beni ters köşeye yatırdın ablacım! :)

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Sevgili Didem, böyle bir haber yapmakla itiraf edeyim, beni ters köşeye yatırdın ablacım! :)
Sizi görünce aklıma geldi. Yazılmış tarih nasıl çarpıtılabilir ki, demiştiniz, nasıl algı operasyonu yapılacak, diye de sormuştunuz, TRT'de yeni başlayan dizi ile ilgili olarak. Şöyle örnek vereyim, sağcılara göre Adnan Menderes bir kahraman, solculara göre ise bir şerefsizdir. Ben öyle bir dizi çekerim ki, onu göğe çıkarırım, istersem yerin dibine sokarım. Nitekim, 2000'li yıllarda yayınlanan Hatırla Sevgili isimli dizide, Adnan Menderes yerin dibine sokulmuştur. Algı operasyonu budur. İstediğiniz gibi gösterirsiniz. Umarım, şimdi beni daha iyi anlamışsınızdır. Amacım polemik yaratmak ya da konuyu uzatmak değil. Son derece netim.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Daha evvel 'sol'dan çarklı haberleri çok yapınca sanırım bizde biraz önyargı oluştu! :)
Sizi görünce aklıma geldi. Yazılmış tarih nasıl çarpıtılabilir ki, demiştiniz, nasıl algı operasyonu yapılacak, diye de sormuştunuz, TRT'de yeni başlayan dizi ile ilgili olarak.
Hangi diziydi, neydi inanın hatırlayamadım. Lakin hafızanıza bayıldım! :)
Belli ki baya eski bir konu olmalı. Eğer bulabilirseniz link vermeniz halinde biz de hafızamızı tazelemiş oluruz. :)

Son düzenleyen moderatör:

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Daha evvel 'sol'dan çarklı haberleri çok yapınca sanırım bizde biraz önyargı oluştu! :)

Belli ki baya eski bir konu olmalı. Eğer bulabilirseniz link vermeniz halinde biz de hafızamızı tazelemiş oluruz. :)
Hocam, kurnazlık ile zeka farklı şeyler, birbirine karıştırmayalım :)

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343

Gündem de olanı paylaşıyorum ayırt etmeksizin...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hocam, kurnazlık ile zeka farklı şeyler, birbirine karıştırmayalım :)
Ne alaka şimdi!
Size samimi olarak hatırlayamadığımı söylemiştim. Bunun kurnazlıkla ya da zekâyla ne alakası var kardeşim? Burada Allah'ın günü onlarca mesaj atıyoruz, bilmem hangi tarihte bilmem hangi konuya bilmem ne amaçla attığımız bir mesajın mahiyetini ille de hatırlamak gibi bir yasa mı vardır? Bunca zaman geçmiş olmasına rağmen unutamadığınıza göre nasırınıza dokunmuş olmalı diye düşündüm, merakım o yüzdendi. Neyse boşver, siz zekâ ve kurnazlık ölçümü işleriyle iştigal edebilirsiniz. Vesselam!

Son mesajlar