Soru Katana taşıma izni alınabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar herkese merhaba. İmkanım olduğu zaman ninjutsu eğitimi almak istiyorum. Bu eğitimde katana da mevcut. Ben katana eğitimi aldığım zaman eğitim aldığım kuruma veya karakola gidip kılıcı taşımak için belge alabiliyor muyum? Taşıma izni almak istediğim kılıcın keskinliği önemli değil. Keskin olan veya olmayan için izin almak mümkün mü?

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar herkese merhaba. İmkanım olduğu zaman ninjutsu eğitimi almak istiyorum. Bu eğitimde katana da mevcut. Ben katana eğitimi aldığım zaman eğitim aldığım kuruma veya karakola gidip kılıcı taşımak için belge alabiliyor muyum? Taşıma izni almak istediğim kılıcın keskinliği önemli değil. Keskin olan veya olmayan için izin almak mümkün mü?
@Captain MacMillan komik olan kısmı söyleyin beraber gülelim. Ninjutsu eğitiminde antrenman kılıcımı dojoya götürüp götürmeyeceğimi merak ettim ve sordum. Türkiyede alışık olmayan bir durum olması sizin gülebileceğiniz anlamına gelmiyor. Soruya cevap vermeyecekseniz millete tepki göstermeyin. Forumu forum gibi kullanın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Ben genelde onu aksesuar olarak bilirim evin bi yerinden sabitlerler. Yada döner pıçağı yerine tam kullanmalık ürün.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Aradığınız cevaplar link,te.
ATEŞLİ SİLAHLAR VE BIÇAKLAR İLE DİĞER

ALETLER HAKKINDA YÖNETMELİK