Kat Kat Karşılığını Alacağanız Bir Yatırım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Merhaba, 3 yıldır üzerinde çalışılan, fikir üretilen yeni bir site üzerinde çalışıyoruz. Sitemizin fikri tamamen özgün ve benzersiz olup sektörde rakip sayılabilecek benzer hizmetler sunan sitelerin de önüne geçebilecek düzeydedir. Fikri ve ayrıntıyı ciddi olmayan kişilerle paylaşmıyoruz, burada bağlantı da paylaşmadım çünkü forumun koşullarına aykırıdır diye düşünüyorum. Reklam masraflarımız ve teknik giderler için yatırım yapacak ve sadece 6 ay içerisinde (daha az sürebilir, bu yatırım miktarına ve reklam yayınlanmasına bağlıdır) yaptığı yatırımın kat ve kat karşılığını alacak, dev gibi bir teknoloji şirketinin ilk yatırımcısı olacak ve bize sadece maddi değil, manevi olarakta yardım edecek kişilere gerçekten ihtiyacımız var. Yatırım miktarınız ne kadar düşük olursa olsun lütfen PM'den ulaşın, değerlendirelim. Ayrıca yatırım sadece 2 kişiden (tek kişiden alınan yatırım yetersiz kaldığı zaman) yatırım alınacaktır.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
250 TL hesabıma atarsan belki sitenin 1 haftalık reklamını yapmayı düşünürüm.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
İyi güzel anlatmışsın da bende anlatmasını bilirim. Ne yaptınız, somut hiçbir örnek yok ki.

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
İyi güzel anlatmışsın da bende anlatmasını bilirim. Ne yaptınız, somut hiçbir örnek yok ki.
Hocam fikir özgün ve eşsiz bir fikir olduğundan ve herşey eksiksiz planlandığından (reklam, yazılım vb.) ciddi yatırımcılara anlatıyoruz sadece. Bu yüzden anlatmadım.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Hocam fikir özgün ve eşsiz bir fikir olduğundan ve herşey eksiksiz planlandığından (reklam, yazılım vb.) ciddi yatırımcılara anlatıyoruz sadece. Bu yüzden anlatmadım.
Ciddi yatırımcıların ilgisini sadece benzersiz ve çok zekice olduğunu söyleyerek çekemzsiniz. Hiç değilse neyle ilgili bir proje olduğunu söyleyin ki melek yatırımcının ilgisini çeksin

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Bence de elinizdeki özgün ve eşsiz fikri anlatmadan ciddi yatırımcıyı kesin bulursunuz. Bol şans dilerim.
"Aklımda çok iyi bir şey var ama 250 TL verirsen anlatırım" dan farkı yok bunun.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Ayrıca ismini tam hatırlamıyorum ama bal veye petek gibi bir ismi olan bir site var onu kullanmanızı tavsiye derim

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Bence de elinizdeki özgün ve eşsiz fikri anlatmadan ciddi yatırımcıyı kesin bulursunuz. Bol şans dilerim.
"Aklımda çok iyi bir şey var ama 250 TL verirsen anlatırım" dan farkı yok bunun.
Hocam neden bu kadar kırıcı oldunuz ki? Kesinlikle 250TL verirsen anlatırım gibi bir şey söz konusu değil. Eğer yatırımcıysanız PM atarsanız tabii ki anlatırım. Yada isterseniz ben size bir PM gönderebilirim, sadece bu forumun her gün yüzbinlerce ziyaretçisi oluyor, çokta ortalık yerde anlatmamaktan kastım.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Hocam neden bu kadar kırıcı oldunuz ki? Kesinlikle 250TL verirsen anlatırım gibi bir şey söz konusu değil. Eğer yatırımcıysanız PM atarsanız tabii ki anlatırım. Yada isterseniz ben size bir PM gönderebilirim, sadece bu forumun her gün yüzbinlerce ziyaretçisi oluyor, çokta ortalık yerde anlatmamaktan kastım.
Eşsiz ve özgün fikrinizin patentini alsaydınız keşke. Bu kadar eşsiz ve özgünse patent konusunu halledin önce sonra burada yazmanızı tavsiye ediyorum.

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Eşsiz ve özgün fikrinizin patentini alsaydınız keşke. Bu kadar eşsiz ve özgünse patent konusunu halledin önce sonra burada yazmanızı tavsiye ediyorum.
Hocam patent için fikir aşamasından ötesinde somut şeyler olması gerekiyor diye biliyorum. Bizim ürünümüz tek bir ürün de değil, somut da değil. Sadece fikir aşamasında ancak gerçeğe dönüşmesi için elimizde maddi güç hariç her şey var. Neden bu kadar sert bir tavırla yazdınız anlamıyorum, bizim kötü bir niyetimiz yok.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Katılımınızı dün yapmışsınız, isminiz yok, fotoğrafınız yok, somut bir kaynağınız vs. yok, koyduğunuz bir link yok, fikriniz olduğuna dair bir kanıt bile yok. Buraya öylesine konu açanlardan farkı yok.

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Katılımınızı dün yapmışsınız, isminiz yok, fotoğrafınız yok, somut bir kaynağınız vs. yok, koyduğunuz bir link yok, fikriniz olduğuna dair bir kanıt bile yok. Buraya öylesine konu açanlardan farkı yok.
Hocam böyle acımasızca yorum yapmak yerine, bana, size fikri sunmam ve daha ayrıntılı bilgi vermem için geçerli bir sebep verseydiniz emin olun size her türlü fikrimi sunar, kanıtlardım. Tek kişi değiliz, birçok kişiden oluşan ekibimiz var. Kimseyi kandırmak gibi bir amacımız yok, zaten bu konuda ciddi olan kişilere emin olun gerçek ve somut şeyler, demolar sunacağız. Bence burada hakkında fikriniz olmayan kişiler ve özellikle de biz hakkında böyle gereksiz yorumlar yapmayın. Söylediklerinizi bir öneri olarak kabul etsem de, bizim de dediğiniz şekilde sunum yapmamamız için geçerli sebeplerimiz var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca ismini tam hatırlamıyorum ama bal veye petek gibi bir ismi olan bir site var onu kullanmanızı tavsiye derim
Hocam bulamadım, biraz hatırlamaya çalışsanız.

Son düzenleme:

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Hocam böyle acımasızca yorum yapmak yerine, bana, size fikri sunmam ve daha ayrıntılı bilgi vermem için geçerli bir sebep verseydiniz emin olun size her türlü fikrimi sunar, kanıtlardım. Tek kişi değiliz, birçok kişiden oluşan ekibimiz var. Kimseyi kandırmak gibi bir amacımız yok, zaten bu konuda ciddi olan kişilere emin olun gerçek ve somut şeyler, demolar sunacağız. Bence burada hakkında fikriniz olmayan kişiler ve özellikle de biz hakkında böyle gereksiz yorumlar yapmayın. Söylediklerinizi bir öneri olarak kabul etsem de, bizim de dediğiniz şekilde sunum yapmamamız için geçerli sebeplerimiz var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bulamadım, biraz hatırlamaya çalışsanız.
Büyük ekibinizden kimse galiba daha önce yatırım yapmamış. Umarım güzel şeyler yapabilirsiniz. Size acımasız yorumlar yapmadım, gerçekleri söyledim; oyunlar için bağış toplanırken bile oyun hakkında küçük bir demo verilir, türkçe yamalarda da görseller konulur ona göre bağış yapılır. Bu şekilde projenizi ne kadar överseniz övün yatırım falan alamazsınız.
Birde diğer aklıma takılan kısım şu ki, "yardım miktarınız ne kadar düşük olursa olsun" demişsiniz; ne kadar para koparabilirsek kafasında gibi bu iş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...