Rehber KASSA - QNB Finansbank e-Cüzdan

Bu konuyu okuyanlar

Bosnax

Profesör
Katılım
10 Mayıs 2020
Mesajlar
1,785
Reaksiyon puanı
750
Puanları
113

KASSA NEDİR?


Kassa, ister arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplar içinde ister bireysel olarak, tüm gelir ve giderlerinizin takibini yapabildiğiniz bir finans takip uygulamasıdır. Kullanıcılarına sunduğu 2 ana özelliği bulunmaktadır.

1. Bütçe Kontrolü / Gelir ve Gider Takibi
Kassa’ya girdiğiniz, günlük yaşama dair yapılan tüm harcamaları, düzenli gelir/giderleri, arkadaşlara olan borçları ya da alacakları takip etmeyi sağlar.

2. Mesajlaşma – Harcama Bölüşme
Kullanıcılar oluşturulan mesajlaşma grubu üzerinden sohbet edebilir, ortak harcamalarını girebilir, kimin kime ne kadar borcu olduğunu takip edebilir.
Kassa uygulamasına indirip QNB Finansbank E-cüzdan fonksiyonunu deneyimlemek için Kassa | Bölüşmenin En Akıllı Yolu

QNB Finansbank e-Cüzdan fonksiyonu, Kassa uygulaması içerisinde yer almaktadır. e-Cüzdan kullanıcılara e-para oluşturulması ve e-para ile gerçekleştirilebilecek para transferi ve ödeme hizmetleri sunulmasını sağlar. Bu özellik sayesinde Kassa uygulaması içerisinde girilen veya bölüştürülen harcamaların kolayca yine uygulama içerisinden ödenmesi sağlanabilmektedir. Uygulama herhangi bir bankaya ait olmamakla birlikte, cüzdan hizmetleri ve para transferleri ile ilgili tüm altyapı hizmetini bankamızdan almaktadır.

Kaynak: KASSA - QNB Finansbank e-Cüzdan | Ödemeler | Diğer Hizmetler ve Ürünler | Bireysel | QNB Finansbank

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen Kassa uygulaması içindeki e-Cüzdan özelliğini kullanıyorum. Haftalık harcamadığım parayı bu cüzdana aktarıyorum. Cüzdana para yüklemek için Havale/EFT yada banka/ön ödemeli kartlarını kullanabilirsiniz. 18 yaş altına banka hesabı açılmadığı için banka kartıyla parayı yükledikten sonra cüzdanın içindeki parayı çekerken ATM'den parayı çek özelliği var. Tüm QNB Finansbank ATM'lerinden Kassa İşlemleri butonuna tıklayarak referans koduyla para çekebiliyorsunuz
 
Üst