Kaspersky Ücretsiz Sürümü Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Kaspersky.JPG

Merhaba önce Kaspersky sitesinde bu seçeneği buldum. Ben yazılan bu Türkçe ile ücretsiz denemenin olduğu ama paralı olan bir sistem var gibi zannediyorum.Bu paralımı yani Netflix Spotify gibi mi 30 günlükmü yoksa sınırsız mı parada veremem şuanda antivirüs programlarına
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse kimsenin bilgisi yok herhalde teşekkür ederim iyi günler

Son düzenleme:

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ekli dosyayı görüntüle 129200
Merhaba önce Kaspersky sitesinde bu seçeneği buldum. Ben yazılan bu Türkçe ile ücretsiz denemenin olduğu ama paralı olan bir sistem var gibi zannediyorum.Bu paralımı yani Netflix Spotify gibi mi 30 günlükmü yoksa sınırsız mı parada veremem şuanda antivirüs programlarına
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse kimsenin bilgisi yok herhalde teşekkür ederim iyi günler
Ben yükledim geçenlerde tamamen ücretsiz galiba. Free paketi kullanıyorum.

İobit e bulaşmayın.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Ne yapabilirim tam koruma istiyorum çünkü

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
KVRT (Kaspersky Virus Removal Tool) kullan yanına da ADWCleaner ile Malwarebytes kur tamam. Zaten dediğim ilk iki program arkada sürekli çalışır durumda kalmıyor. Tek seferlik istediğinde çalıştırdığın işin bittiğinde ise tamamen kapanan programlar bunlar.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Sakın ama sakın İOBİT Malware, MalwareBytes gibi programlara bulaşma. PC yi resmen mahvediyorlar. Kaspersky Security Cloud kullanıyorum ücretsiz olarak. Gayet güzel koruma sağlıyor.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Kaspersky harici gerisi yalan,i şu ana kadar antivirüslerin neredeyse %90'ınına para veren biri olarak ( Mcaffe , Avira vs. ) Kaspersky harici faydalı bir yazılım göremedim. Kaspersky hesap açtıkça 30 gün daha hediye ediyor. Yeni hesap açarak 30 gün daha kazanabilirsiniz.