Kaspersky Sistem Dosyalarını Sildi

Bu konuyu okuyanlar

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba Win Xp kullanıcısıyım Bilgisayarım'a kaspersky indirdim. Tarama yaparken fark ettim.System dosyalarım siliniyor. Sonra baktığımda denetim masasındaki hiçbirşey açılmıyordu . İobit Uninstaller İndirip . kaspersky'i kaldırdım . Ne yapmam gerekiyor ? yardım Edin . Denetim Masasındaki hiçbir şey açılmıyor !

developerman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Kardeşim muhtemelen sistem dosyalarına virüs bulaşmış, programda sildi galiba virüslü olduğu için. Sistemin iyiyse işletim sistemini değiştir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
xp varsa 2gb tan fazla ram yoktur 4gb ramle xp kullanmak rami mikrodalga fırana tmak gibi saçma bir davranış olur...

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
3gb ram ama 64e yine yetmiyor

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Kaspersky gayet başarılı bir virüs programıdır, bu silme işlemi virüsten kaynaklana bilir.

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bu sorunu yaşayan bir tek ben değilim.Cmd den netstat komutu girdiğimde 1 adet syn_sent yazısı gördüm o yüzden kaspersky indirdim . Ve sistem dosyalarını sildi ama hala bazen syn_sent yazıyor .

farukdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Eğer virüs sistem dosyalarına bulaşmış ise, anti-virüs yazılımı onu silebilir. Çoğu anti-virüs yazılımı hangi dosyaları sileceğini gösteriyor, işleme onay vermeden önce kontrol edilmesi iyi olur