Kaspersky niz Türkçe konuşsun + Türkçe yama

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Eğer kaspersky 6 veya kaspersky 7 kullanıyorsanız size çok güzel 2 farklı dosya sunucam.
1.Si kaspersky 6 ve 7 sürümlerindeki bilgisayarınıza saldırılırken çıkan uyarıdaki anırma sesini(kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlerken kasperskyden çıkan ses yüzünden tavana yapışanlar bile var :D :D neyse..) değiştiriyor.

Ses dosyası: http://up.2com.at/files/18721/Infected.wav.php <Bu ses dosyasını eğer ingilizce kaspersky kullanıyorsanız C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 7.0\Skin\sounds klasörüne atın(aşağıdaki kırmızı yazıyı mutlaka okuyun) değiştirilsinmi diyecek evet deyin-Eğer Türkçe yama kullanıyosanız Türkçe yamanın klasöründeki sounds klasörüne atın>
Anırma sesi yerine "dikkat tehlike" diye bir bilgisayar sesi 3 kere çalacak.Eskiden izlediğimiz voltrandaki sesler gibi(her saldırıda)

Kaspersky 7 için Full Türkçe yama.Yama kaspersky 7yi tamamen %100 Türkçeye çeviriyor.(inndir.com editörleri tarafından yapıldı.Tüm kaspersky 7 versiyonlarında geçerlidir beta-full farketmez)
Önemli:İnndir.com daki kaspersky7 Türkçe yamada ses dosyası default dosyadır verdiğim dosya içinde ise yukarıdaki "dikkat tehlike" sesi var.

Türkçe yama linki: http://up.2com.at/files/12625/T_rk_eYama7i_inyeni.rar.php

ÖNEMLİ NOT:Ses dosyası 6 ve 7 sürümlerde sorunsuz çalışıyor.Örnek olarak verdiğim yol orjinal dil için geçerlidir, sizdekisi türkçe yama ise ve sizde türkçe yama klasörünü başka bi bölümde tutacağınız için dosyayı türkçe yama(skin) klasöründeki sounds klasörüne atmanız gerekir.Bide tabiki kasperskyi saatin yayından kapatıp bu işlemi yapmalısınız.
Türkçe yama tüm 7 sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır ve %100 türkçe yapar.

Türkçe yama hariç bütün çalışmalar bana aittir..

Şimdilik bu kadar.Yakındada size kaspersky 7 ye kullanıcı şifresi koymayı göstericem...

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu gayet güzel sisteme virüs bulaştı dediğini düşünsenize :D :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Onuda sen yap.Al eline mikrofonu virüs bulaştı sesini wav olarak kayıt edip o dediğim yere at.Son derece basit..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Türkçe yamayı kuramadım ;(
Düzeltme:Başardım! ;) :D

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Ses dosyası işime yarayabilir.Anlatım ve dosyalar için teşekkürler.

8600GTS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamen kesin %100 hiç ingilizce yer bırakmadan türkçe yapıyorsa indireyim.Yok öyle değilse ben almıyım

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
8600GTS dedi ki:
Tamamen kesin %100 hiç ingilizce yer bırakmadan türkçe yapıyorsa indireyim.Yok öyle değilse ben almıyım
%100 türkçe yapıyor.Yalan borcumuzmu var.İsteyenlere ekran görüntüsü atabilirim..

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gökhan.. teşekkürler ses için.. ya o korkanlardan biri de bendim:) gerçi alıştım idi. ama.. bu iyi olcak herhalde..

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ATT dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
ATT dedi ki:
kuramadım türkçe yamayı
Neden? Nasıl kuramadın yama exe gibi kurulmuyor kasperskynin içindne skin klasörünü gösteriyorsun..
nasıl gösterecez?:(
-Saatin yanındaki kasperskyi açıp alttan settingse tıkla
-Skin klasörünü kasperskynin kurulu olduğu bölüme kopyala
-Sol taraftaki appearance yazısına tıkla sağ taraftaki browseye tıkla açılan pencerede o kopyaladığın skin klasörünü göster(Yani açılacak pencerede bilgisayarım/c/program files/kaspersyk lab klasöründeki skin klasörünü göster kasperskynin kendi skin klasörü değil senin kopyaladığın skin klasörü)
-Uygula dediğinde türkçe olacak..

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Son sürümü kullanmadığın sürece, Antivirüs programı kullanmanın anlamı yok gibi hı?

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Abiler doğru söylesin, Kaspersky 'a Türkçe küfür öğrettiniz mi? Çünkü bu tip meseleler bizim milli adetlerimizden biliyosunuz. Muhabbet kuşuna Rakı içirmek falan :)

paramedik911

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Jerusalem dedi ki:
Abiler doğru söylesin, Kaspersky 'a Türkçe küfür öğrettiniz mi? Çünkü bu tip meseleler bizim milli adetlerimizden biliyosunuz. Muhabbet kuşuna Rakı içirmek falan :)
;D ;Dyaparlar walla ;D ;D

polatali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gökhan arkadasım bu türkçe yama nasıl kurulu yo bi zahmet anlatı versen olur mu?

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
polatali dedi ki:
gökhan arkadasım bu türkçe yama nasıl kurulu yo bi zahmet anlatı versen olur mu?
Neden mesajları okumadan hemen nasıl kurulur diye soruyorsunuz ben yukarıdaki mesajımda kurulumu anlattım..

polatali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neyse gökhan arkadasım türkçe yamayı kurdum. Yamayı buraya getirdiğin için teşekkür ederim.

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ses olarak şeyi koymak istiyorum. Lost izleyenler bilirler . hacht 'te süre dolunca
"system failure" dyor ya onu kesip koyabilirsem süper olur :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
muratcanberber dedi ki:
Ses olarak şeyi koymak istiyorum. Lost izleyenler bilirler . hacht 'te süre dolunca
"system failure" dyor ya onu kesip koyabilirsem süper olur :D
wav olacak ona dikkat etmen yeterli..

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Total video converter ile yaparım. Şu an kav ile taratma yapıyorum uzun sürecek.

Bitince koyarım.