Kaspersky niz Türkçe konuşsun + Türkçe yama

gokhans19

Profesör
Eğer kaspersky 6 veya kaspersky 7 kullanıyorsanız size çok güzel 2 farklı dosya sunucam.
1.Si kaspersky 6 ve 7 sürümlerindeki bilgisayarınıza saldırılırken çıkan uyarıdaki anırma sesini(kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlerken kasperskyden çıkan ses yüzünden tavana yapışanlar bile var :D :D neyse..) değiştiriyor.

Ses dosyası: http://up.2com.at/files/18721/Infected.wav.php <Bu ses dosyasını eğer ingilizce kaspersky kullanıyorsanız C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 7.0\Skin\sounds klasörüne atın(aşağıdaki kırmızı yazıyı mutlaka okuyun) değiştirilsinmi diyecek evet deyin-Eğer Türkçe yama kullanıyosanız Türkçe yamanın klasöründeki sounds klasörüne atın>
Anırma sesi yerine "dikkat tehlike" diye bir bilgisayar sesi 3 kere çalacak.Eskiden izlediğimiz voltrandaki sesler gibi(her saldırıda)

Kaspersky 7 için Full Türkçe yama.Yama kaspersky 7yi tamamen %100 Türkçeye çeviriyor.(inndir.com editörleri tarafından yapıldı.Tüm kaspersky 7 versiyonlarında geçerlidir beta-full farketmez)
Önemli:İnndir.com daki kaspersky7 Türkçe yamada ses dosyası default dosyadır verdiğim dosya içinde ise yukarıdaki "dikkat tehlike" sesi var.

Türkçe yama linki: http://up.2com.at/files/12625/T_rk_eYama7i_inyeni.rar.php

ÖNEMLİ NOT:Ses dosyası 6 ve 7 sürümlerde sorunsuz çalışıyor.Örnek olarak verdiğim yol orjinal dil için geçerlidir, sizdekisi türkçe yama ise ve sizde türkçe yama klasörünü başka bi bölümde tutacağınız için dosyayı türkçe yama(skin) klasöründeki sounds klasörüne atmanız gerekir.Bide tabiki kasperskyi saatin yayından kapatıp bu işlemi yapmalısınız.
Türkçe yama tüm 7 sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır ve %100 türkçe yapar.


Türkçe yama hariç bütün çalışmalar bana aittir..

Şimdilik bu kadar.Yakındada size kaspersky 7 ye kullanıcı şifresi koymayı göstericem...
 

gokhans19

Profesör
Onuda sen yap.Al eline mikrofonu virüs bulaştı sesini wav olarak kayıt edip o dediğim yere at.Son derece basit..
 

8600GTS

Üyecik
Tamamen kesin %100 hiç ingilizce yer bırakmadan türkçe yapıyorsa indireyim.Yok öyle değilse ben almıyım
 

enesce

Üyecik
gökhan.. teşekkürler ses için.. ya o korkanlardan biri de bendim:) gerçi alıştım idi. ama.. bu iyi olcak herhalde..
 

gokhans19

Profesör
ATT dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
ATT dedi ki:
kuramadım türkçe yamayı
Neden? Nasıl kuramadın yama exe gibi kurulmuyor kasperskynin içindne skin klasörünü gösteriyorsun..
nasıl gösterecez?:(
-Saatin yanındaki kasperskyi açıp alttan settingse tıkla
-Skin klasörünü kasperskynin kurulu olduğu bölüme kopyala
-Sol taraftaki appearance yazısına tıkla sağ taraftaki browseye tıkla açılan pencerede o kopyaladığın skin klasörünü göster(Yani açılacak pencerede bilgisayarım/c/program files/kaspersyk lab klasöründeki skin klasörünü göster kasperskynin kendi skin klasörü değil senin kopyaladığın skin klasörü)
-Uygula dediğinde türkçe olacak..
 

Jerusalem

Profesör
Abiler doğru söylesin, Kaspersky 'a Türkçe küfür öğrettiniz mi? Çünkü bu tip meseleler bizim milli adetlerimizden biliyosunuz. Muhabbet kuşuna Rakı içirmek falan :)
 
Üst