Kaspersky mi McAfee mi daha iyi

Bu konuyu okuyanlar

7355608

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Tamam cevap yazmayın para vermeden zaten programı indiremiyormuşum bu vazgeçmeme yeterli oldu

Şuan bilgisayarımda McAfee yüklü. Yıllardır kullanıyorum ve bilgisayarıma bin farklı türlü virüs olabilecek dosya indirmeme rağmen daha hiç sesi çıkmadı. Ayrıca arkaplanda da çalışmıyor (Haftalık otomatik olarak programı açıp pcyi taraması için bir zamanlayıcısı var o hariç). Acaba Kaspersky indirsem fazladan herhangi bir avantajı olur mu? İndirmemi tavsiye eder misiniz? Premium'u satın almayı veya premium cracki internetten indirmeyi düşünmüyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Kaspersky dünya üzerindeki en iyi av dir ancak av kullanmanızı önermem.

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
kaspersky daha az ram tüketiyor oyun performansı için güncelleme geliyor bilgisayar ve oyun performansı çok etkilemiyor mcafee biraz daha yoruyo ve ekran kartı az da olsa ısındırıyo ve kaspersky a göre iyi deil ben zaten profesyönel olduğum için antivirüs kullanmıyorum keşke bilgisayarım biraz daha iyi olsa :(

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Kaspersky başarılı bir antivirüs, zamanında onu kullanıyordum. Fakat artık norton LifeLock kullanıyorum. Koruması gayet iyi, geçenlerde ortadaki adam saldırısı yedim, wifi üzerinden. Oyun oynarken yakalayıp engellemiş kendisi. Ayrıca norton, Kaspersky'a göre daha hafif çalışıyor bence.

Kaspersky mı McAfee mi dersen, Kaspersky derim. Ama norton mu kaspersky mı dersen Norton derim. Bu benim fikrim.
(ama norton tamamen paralı, deneme sürümü ve ücretsiz kullanma sürümü mevcut değil, bilginize)

Son mesajlar