Kaspersky Internet Security 2013 (13.0.1.4190) Türkçe

soner23

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Kis 2013 (13.0.1.4190) Türkçe İndir Kaspersky Internet Security
Kav 2013 (13.0.1.4190) Türkçe İndir Kaspersky Anti-Virus

Kis 2013 Kullanım Kılavuzu Türkçe
Kav 2013 Kullanım Kılavuzu Türkçe

kis2013.png

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
İndireyim bi belki sonunda türkçe sürüm windows 8'e yüklenir.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
bakalım deneyelım problem cıkmazsa orjınalını alırık :)

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
yav bu kaspersky hiçbir işe yaramıyor yüzlerce dosya taratıyorum birtane virüs bulmuyor

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bulması mı lazım :)

ingilizce sürümünü kullanıyordum, türkçe yükleyeyim :D
yav abi resmen virüslü dosyayı tarattım bulamadı birçok antivürüs yazılımı denedim hepsi buldu ama bu hiçbir vürüsü görmüyor ayrıca hergün güncelleştirme yaptımda :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yav abi resmen virüslü dosyayı tarattım bulamadı birçok antivürüs yazılımı denedim hepsi buldu ama bu hiçbir vürüsü görmüyor ayrıca hergün güncelleştirme yaptımda :)

belkide pc için zararlı bi dosya değildir ondan virüs olarak algılamıyordur gerçek manada virüs olsaydı laspersky onu yerdi yoksa bence zararlı bi virüs değil demekki etkisiz o yüzden olabilir

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
belkide pc için zararlı bi dosya değildir ondan virüs olarak algılamıyordur gerçek manada virüs olsaydı laspersky onu yerdi yoksa bence zararlı bi virüs değil demekki etkisiz o yüzden olabilir
orasını bilmiyorum şimdi norton 360 2013 kullanıyorum bi sorun yok :)

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Kaspersky 2013 nasıl kasma varmı. 2012 iyi denilebilecek seviyede idi

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Windows 8 için uygundur diyor,ama Windows 8'e kurulmuyor ?

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Nortondan şaşmayın hepsiburada ereyon vatan bilgisayar büyük alışveriş siteleri güvenliklerini nortona emanet etmiştir.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
w8 e pure harici kasperskynin hiç bir ürününü kuramadım..
şuan norton kurulu vede hiçbir sıkıntı yok...w7 ye(64) 2013 kurdum 2012 lisansı ile(hatta 2011)..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben kaspersky one ürününü almak istiyorum. Ancak bu ürünle ilgili kafama takılan iki şey var. Birincisi bu üründe olan koruma özellikleri internet security 2013 ile aynı mı. Yani onun kadar iyi koruyor mu?. Bu ürünü üç diz üstü bilgisayarda kullanabilir miyim? Birde bu ürünü aldıktan sonra diğer bilgisayarlarım için farklı zamanlarda kullanabilir miyim. Mesela kendi bilgisayarıma bugün, kardeşimin bilgisayarına 2 ay sonra, arkadaşımın bilgisayarında 6 ay sonra kullanmaya başlaya bilir miyim? Geçerlilik süreleri onlar için o zaman mı başlar, yoksa ben şimdi kullanmaya başladığım için bugünün tarihi geçerli olup onlarında 6 ay ve 10 ay sonra korumaları biter mi?

emrahcoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kaspersky one ürününü almak istiyorum. Ancak bu ürünle ilgili kafama takılan iki şey var. Birincisi bu üründe olan koruma özellikleri internet security 2013 ile aynı mı. Yani onun kadar iyi koruyor mu?. Bu ürünü üç diz üstü bilgisayarda kullanabilir miyim? Birde bu ürünü aldıktan sonra diğer bilgisayarlarım için farklı zamanlarda kullanabilir miyim. Mesela kendi bilgisayarıma bugün, kardeşimin bilgisayarına 2 ay sonra, arkadaşımın bilgisayarında 6 ay sonra kullanmaya başlaya bilir miyim? Geçerlilik süreleri onlar için o zaman mı başlar, yoksa ben şimdi kullanmaya başladığım için bugünün tarihi geçerli olup onlarında 6 ay ve 10 ay sonra korumaları biter mi?
1-Program zaten 2013 sürümü 2013 sürümü gibi korur mu derkekn başka sürümden mi bahsediyorsunuz?
2-3 kullanıcı olarak satın alırsanız 3 pc de de kullanabilirsiniz.Şifreyi ilk girdiğiniz andan itibaren süreniz başlar diğer pclere kursanız da kurmasanızda süreniz düşer.Yani 1 yıllık key alıp 1 pc ye hemen kurup diğerine 6 ay sonra kurarsanız 2.pcde 6 aydan başlar süreniz.

Y

yaman22

SDN Okuru
norton beş para etmez emanat etmiş ama bi dunya para ödemiştir onu korudukları gbi senin bilgisayarını koruyamazlar öle programı kur korunsun die bişey yok koskoca şirketin güvenliğini bi program emanet edemezler heralde bişeyi söylemeden önce düşünün bn bi bilgisayarcı olarak kaspersky tavsiye ediyorum çnkü diğerlerinin yapamadığı silemediği virüsleri bn kaspersky silmeyi başardı.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kaspersky püre yenı surum 3.0 cıkmıs bılgınıze arkadaşlar

volkanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben windows 8 de kullandım çalışıyor hatta 2 pcye birden kurdum 2 pcininde kimyası bozuldu kaldırmak zorunda kaldım win 8 e yaramıyor sanki :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi duz diyiyor Windows 8 - e kurulamiyaor internet sectory. Anti virus kurulur ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kasperski 2013 aldım bugün kurdum bilgisayara ama güncelleme yapamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kaspersky Internet Securit en saglam bi program ravsiye ederim Tesekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Kaspersky Dünyada Bilgisayarlar İçin en iyi koruma olarak 1. hemde bu 5 senedir hiç değişmedi hala 1. ve Nasa-AB-Fifa-Galatasaray vb. Kuruluşlar Bu Programı Kullanıyor. :thumbup: