Kaspersky Çalışmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
13
Merhaba şimdi benim çalışan kaspersky birden kendini kapatmaya başladım. manuel açınca kapanıyo combofix felan da taradı güvenli modda yok olmuyor. Ben ne yapıcam onarma da çalışmadı

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Kaldırma işlemi başlamıyor. Revo da çalışmıyor.
kavremover aracını kullanarak Kaspersky güvenlik programını kaldırabilirsin.
Şu linkten bu aracı indirebilirsin, şurada da kullanım rehberi (İngilizce) mevcut.
Önemli:
"Kavremover aracını kullanarak bir ürünü kaldırdığınızda, lisans bilgileri de kaldırılır. Lisans anahtarını veya etkinleştirme kodunu mutlaka not alın, böylece daha sonra tekrar kullanabilirsiniz."

Reaksiyon puanı
13
kavremover aracını kullanarak Kaspersky güvenlik programını kaldırabilirsin.
Şu linkten bu aracı indirebilirsin, şurada da kullanım rehberi (İngilizce) mevcut.
Önemli:
"Kavremover aracını kullanarak bir ürünü kaldırdığınızda, lisans bilgileri de kaldırılır. Lisans anahtarını veya etkinleştirme kodunu mutlaka not alın, böylece daha sonra tekrar kullanabilirsiniz."
Ben tek lisans almıştım ve çok pahalıydı lisansı kurtarmanın herhangi bir yolu var mı?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ben tek lisans almıştım ve çok pahalıydı lisansı kurtarmanın herhangi bir yolu var mı?
"Kaspersky Total Security başlatılamıyorsa (veya uygulama penceresi açılmıyorsa), koruma çalışmaz veya yanlış çalışır. Bu durumda, Çevrimiçi mağazadan aldığınız e-postada, yükleyiciyi indirmek için bağlantıyı tıklayın. Ürünü yeniden kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın" diyor, şurada.

Tek lisans olması önemli değil. Yasal olarak temin edilmişse sorun olmaz.

Yukarıdaki işlem işe yaramıyorsa;
(Aktivasyon kodu ile ilişkili olan) Satın alma veya kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresi, geçerli bir makbuzunuz ve nereden satın aldınız bilgileri varsa sorun olmaz. Kaspersky'nin teknik destek ekibinden rahatlıkla yardım alabilirsin. bkz.

Veya üçüncü parti yazılım üzerinden lisans bilgilerine bakmak istersen, Belarc Advisor'ı önerebilirim. Bilgisayarındaki yüklü tüm ürünlerin lisans bilgilerini gösterir.

Olası çözüm yollarını sunmaya çalıştım, karar senin, kolay gelsin. ;)

Son mesajlar