Kaspersky 7ye şifre koymak-Kendi resimli anlatımım mutlaka bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhans19

Profesör
Kasperky 7yi birileri sizden habersiz kapatmasın diye veya güvenliği artırmak için şifre koyup şifreyi bilmeyenlerin kaspersky üzerinde işlem yapmasını veya kasperskyi kapatmasını engelleyebilirsiniz.
Shiftdelete.net için kendi resimli anlatımım:

cathlack

Profesör
ya ben kaspersky 7 kullanyorum daa ama ingizlice nasıl türkçe yaparım'''''''''

cathlack

Profesör
Arkadaşım dalgamı geçyosun...kaspersky konu başlığı gördüm sordum...ne sütüne gitmeyek falan...ne demek oo...hayret yaaa..yok konu açyosan yardım da edeceksin ..ben aramamış olabilirim..sananeee yaa...istemiyosan ben,m yazıma hiç cevap verme..o zaman konu açma ..kes sesinii.

chimera

Dekan
Onursal Üye
Herkes bildiği kadarıyla birbirine yardımcı olmalı. Bu forumda biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor sloganı boşuna yer almadı. Herkes bilmediğini sorucak öğrenecek. Bilenlerde bildiklerini kendi isteği doğrultusunda paylaşır. Bunun tartışmasını yapmayalım. Ama araştırmacı olmayıda ihmal etmeyelim. ;)

lucifer

Profesör
Catchlack senin sinirlerin bozulmuş,kimsenin senle alay ettiği filan yok ,eğer öyle bir anlaşılma olduysa kendi adıma özür dilerim ;)

cathlack

Profesör
ben yanlış yerde sormuş olabilirim...sadece türkçe yama istedim..tmm arama yapmamış olabilirim..sadece sordum..cevabını verdin .teşekkür ettim!!! daha sonra neden'' internette de bulabilirdi gökhan!!! bırak üstüne gitmeyelim!!!''' ne demek bunlar ??? yahu sadece bi şeyler sordum...bu kadar uzatmanın gereği yok.. burası paylaşım sitesi..özellikler bilgi paylaşımı ..bilgi isteyeni bozma sitesi değil!!!!

cathlack

Profesör
chimera dedi ki:
Herkes bildiği kadarıyla birbirine yardımcı olmalı. Bu forumda biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor sloganı boşuna yer almadı. Herkes bilmediğini sorucak öğrenecek. Bilenlerde bildiklerini kendi isteği doğrultusunda paylaşır. Bunun tartışmasını yapmayalım. Ama araştırmacı olmayıda ihmal etmeyelim. ;)

Bende bunu savundum bi saattir...eğer yanlış düşünyosam .gönder beni havai ye de sevinsinler...

lucifer

Profesör
Bak eleman yeter artık,özür diledim duymadın,anca koca karı gibi vır vır da vır vır.Git önce forum kurallarını öğren ard arda mesaj yazma

chimera

Dekan
Onursal Üye
Mesajlarınız silindi. Hala tartışıyorsunuz. Konu tartışmalardan dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar