Kaslı vücut isteyenler bu haberi iyi okusun !

Bu konuyu okuyanlar

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Koşu bandında ölüme koştu

İzmir’de gittiği spor salonundaki koşu bandında kalp krizi geçiren Çağlar Çam hayatını kaybetti. Çam’ın babası, “Oğlum kas hapı içiyordu. Onu uyarmıştım” dedi.

kosu-bandinda-olume-kostu-4343236.Jpeg

İzmir’in Bayraklı ilçesinde spor salonundaki koşu bandında rahatsızlanan 29 yaşındaki Çağlar Çam, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Çam’ın, Bodrum’da animatörlük yaptığı sırada tanıştığı İngiliz nişanlısıyla Eylül ayında evlenmeye hazırlandığı öğrenildi. Düğün tarihine kadar hem zayıf hem de kaslı bir fiziğe sahip olmak için haftanın 6 günü spor salonuna devam ettiği ortaya çıktı.

‘Bilinçsizce kullanmış’

Acılı baba Latif Çam, oğlunun kas yapmak için hap kullandığını söyleyerek, “Hapları kim tavsiye etti bilmiyorum ama onu bu konuda uyardım. Oğlum belki de bilinçsizce kullandığı bu haplardan dolayı hayatını kaybetti. Gerçek ortaya çıkacak. Gençler böyle haplara itibar etmesin. Ne yapacaklarsa çalışarak elde etsinler. Sonra sonları acı oluyor” dedi.

Korneaları bağışlandı

Bu arada Çam’ın, organları kalbi durduğu için alınamadı. Ancak korneaları, babasının onay vermesi üzerine alındı. Çağlar Çam’ın cenazesi, ikindi vakti bornova Büyük Camii’nde kılanan namazın ardında toprağa verildi.

Milliyet

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yazık olmuş, bu arada organ bağışı kararını alkışlıyorum

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Abicim nedir bu kas merakı anlamadım gitti.. Her yerim kas olsa ne olacak? Sağlıksız olduktan sonra..

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Hap içmek saçmalık. Bu işte belli bir protein diyeti ve kardio çalışmaları var, bunları uygulasalar 3 ayda süpermen gibi olunur. Bizim millet kestirmeden gitmeyi seviyor. Allah taksiratını affetsin.

Bu tür ilaç ve ek besinler yasaklanmalı.