Kasa alacağım onun ile ilgili sorular

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Bütçe ne kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalsa bunu almayın derim çünkü 256 GB bir bilgisayar için hiç ama hiç yetmez bu arada freedos yazılımında bunu yapmayı bilmiyorsanız git gel yapmanız lazım bilgisayarcıda ram çok az bu paraya hiç sağlam pc alınmaz valorant zorlarsınız yani

Zorlarsınız dediğim yani oynatmaz bütçenizi ne kadar yükseltirsiniz

aegokdag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçe ne kadar

Bana kalsa bunu almayın derim çünkü 256 GB bir bilgisayar için hiç ama hiç yetmez bu arada freedos yazılımında bunu yapmayı bilmiyorsanız git gel yapmanız lazım bilgisayarcıda ram çok az bu paraya hiç sağlam pc alınmaz valorant zorlarsınız yani

Zorlarsınız dediğim yani oynatmaz bütçenizi ne kadar yükseltirsiniz
Normalde oyun oynamak için almıyorum şuan da ders için alıyorum ama yazın fortnite valorant oynamak için istiyorum 2500 e buradaki bilgisayardan alabilirim ama birde ikna etmek var

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Yani ikinci el alırsınız anca o zaman 2500 gerçekten çok düşük orta diyeceğimiz bilgisayrlar 6500 tl den başlıyor

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
hocam 2.el olamsada 2500tl pc topladım ben ama giriş seviyesinin bir tık altı olur ve şuan bununla alakalı bir video montajlıyorum istiyor isen yazayım sana alacağın parçaları

anakart

işlemci

ram

Neo Forza 8GB 3000MHz Black Faye DDR4 PC Ram (NMUD480E82-3000DB11) | Teknobiyotik
2x8 16gb toplam

ssd

kasa+psu 80plus bronze sertfikalı

2550tl bu sistemi toplayabilirsin dedği gibi giriş ve giriş altı için ideal sonra bazı eklemeler yaparsın mesala harddisk sonra ekran kartı veya yeni bir apu işlemci