Soru Kaş nasıl patlar? Nasıl patlatılır?

Bu konuyu okuyanlar

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Futbolcuların özellikle kaşları çok patlıyor. Ben de merak ettim nasıl patlıyor kaş. Evde patlatılabilir mi?
(bilerek estetikte açtım kaşa şekil veriyoruz sonuçta)

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
neden böyle birşey istiyorsunuz ki? sonuçta kaşınıza zarar veriyorsunuz. Ben böyle biliyorum açıkçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
neden böyle birşey istiyorsunuz ki? sonuçta kaşınıza zarar veriyorsunuz. Ben böyle biliyorum açıkçası
Yapmak istemiyorum yanlış anlamışşsınız :D Merakımdan soruyorum. Örneği kaş gerildiği için mi yırtılır. İlla bi darbe mi almak gerekir yoksa şahıs kendi açabilir mi vs.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Yapmak istemiyorum yanlış anlamışşsınız :D Merakımdan soruyorum. Örneği kaş gerildiği için mi yırtılır. İlla bi darbe mi almak gerekir yoksa şahıs kendi açabilir mi vs.
Ha siz öyle yazınca bir an öyle sandım kusura bakmayın :D
Bence darbeyle olan birşey. Benimde dudağım patlamıştı ve darbe almıştım. (Çok pis) Sizin yapabilmeniz için kafanızı taştan taşa vurmanız lazım (!)
Yani çok ciddi darbe almalısınız. Eğer psikopat değilseniz kendi yapabileceğiniz birşey sayılmaz.

Unutmayın. Olduğunda izi haftalarca gitmez.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Ha siz öyle yazınca bir an öyle sandım kusura bakmayın :D
Bence darbeyle olan birşey. Benimde dudağım patlamıştı ve darbe almıştım. (Çok pis) Sizin yapabilmeniz için kafanızı taştan taşa vurmanız lazım (!)
Yani çok ciddi darbe almalısınız. Eğer psikopat değilseniz kendi yapabileceğiniz birşey sayılmaz.

Unutmayın. Olduğunda izi haftalarca gitmez.
Teşekkür ederim. Merakımı cidden giderdiniz.