Kardeşlerin Seks Oyunu

Kız arkadaşıyla sadece ışıkları söndürdükleri zaman seks yapan adamın foyası 2 ay sonra ortaya çıktı.
Almanya’da Manfred Schub adlı bir genç kız arkadaşı ne zaman seks yapmak istese ışıkları kapatmalarını istiyordu. 2 ay sonra seviştikleri sırada ışıkları yakan kız karşısında sevgilisi yerine bir başkasının olduğunu görünce neye uğradığını şaşırdı.
Schub’un kız arkadaşı olayı mahkemeye taşıdıktan sonra gerçekler su yüzüne çıktı. 26 yaşındaki Schub’un cinsel organının küçük olduğunu söyleyerek seks yaptıkları zaman ışıkları kapattığı ve tuvalete gittiği, burada 28 yaşındaki erkek kardeşi Walter ile yer değiştirdiği ortaya çıktı.
Walter’ın tecavüz suçundan erkek kardeşi Manfred de suça ortaklıktan yargılandığı bildirildi.

Kaynak

Oha diyorum baska bi sey demiyorum :O
Bi kac sonuc ortaya cikarmak mumkun:
1. Kiz; sanirim gerizekali.
2. Tecavuzcu kardes; sanirim o da gerizekali.
3. Organi kucuk olan sevgili; sanirim hepsinden daha geri zekali.

Genel sonuc:
24 saat bira icen bir toplumdan beklenebilecek bi olay. Bi yasima daha girdim o_O

Gökhan Özdemir dedi ki:
afterdinner dedi ki:
Haklısın.. İnsan sevgilisinin kardeşiyle yada başkasıyla gözleri önünde ilişkiye girmesine izin verirmi ya :S

Malesef onların adetleri bizimki ile aynı değil.Bizde bu tür şeyler ayıp olarak nitelendiriliyor fakat onlarda ise ayıp değil gündelik iş diyebiliriz ;)

tonce

Profesör
Onursal Üye
afterdinner dedi ki:
Oha diyorum baska bi sey demiyorum :O
Bi kac sonuc ortaya cikarmak mumkun:
1. Kiz; sanirim gerizekali.
2. Tecavuzcu kardes; sanirim o da gerizekali.

Genel sonuc:
24 saat bira icen bir toplumdan beklenebilecek bi olay. Bi yasima daha girdim o_O

Kesinlikle hak verdim söylediklerine. ;(