Kararsızım Yardımcı Olabilir misiniz?

LyfeX

Asistan
Yaklaşık 2-3 aydır telefonlar ile ilgileniyorum fakat kafama bunu alıcam diye soktuğum her telefon 500-1500 arası sürekli zamlandı bu durum açıkçası moralimi bozdu.
Bütçe 3000 maks. 3500 olur. İnternetten almayacağım ona göre fiyatlara bakarsanız sevinirim. Aklımda A9s var nasıl olur bilmiyorum ama güzel olacak gibi duruyor.
Telefondan beklentilerim:
-Portre Modu
-İyi bir pil ömrü
-Pubg tarzı ve küçük alanlı oyunlarda kasmayacak
-En az 3 yıl götürecek bir telefon arıyorum
Şimdiden Teşekkürler...

Logithx

Profesör
Cihaz daha çıkmadı a8 a9 3000 tl iken o cihazın fiyatı o kadar olmaz daha fazla olur..

Valiente

Asistan
Dostum magazadan alinacak tek telefon 5z idi onuda hala stoklara getirmediler.Bende bekliyorum ki gelsin direk alacağim.Ama çare olmazsa v30 yada honor play alacağim.V30 da magazada pahalı.İşin zor magazada gerçekten..

Special Forces

Profesör
Yaklaşık 2-3 aydır telefonlar ile ilgileniyorum fakat kafama bunu alıcam diye soktuğum her telefon 500-1500 arası sürekli zamlandı bu durum açıkçası moralimi bozdu.
Bütçe 3000 maks. 3500 olur. İnternetten almayacağım ona göre fiyatlara bakarsanız sevinirim. Aklımda A9s var nasıl olur bilmiyorum ama güzel olacak gibi duruyor.
Telefondan beklentilerim:
-Portre Modu
-İyi bir pil ömrü
-Pubg tarzı ve küçük alanlı oyunlarda kasmayacak
-En az 3 yıl götürecek bir telefon arıyorum
Şimdiden Teşekkürler...

İncelemeni tavsiye ederim.
Huawei Mate 10 Pro 128 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı

LyfeX

Asistan
İncelemeni tavsiye ederim.
Huawei Mate 10 Pro 128 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı
Mate pro bende isterdim fakat mağaza fiyatı 4400 tl
---- Mesajlar birleştirildi ----

Asus 5z. İnternet önyargınızı yıkar, ithalatçı garantisi sorun olmaz diyorsanız One Plus 6.
,
Asus zenfone 5z güncel fiyatına bakmadınız sanırım Asus Zenfone 5 Z Akıllı Telefon Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme: