Karar Verme Aşamasındayım Bakarmısınız

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar bütçem kısıtlı. 200₺ civarında. 3 tane kulaklık buldum hangisini alayım sizce kısa sürede siparişi vereceğim çünkü.

Rampage SNR-7 Mesh Plus;
Kablosu plastik, dip ses sorunu var dediler

Rampage Miracle X2 Plus;
Kablosu plastik, 2020 üretimi, kısmen de olsa mikrofon cızırtı yapıyormuş

Rampage SN-RW66 Alpha X;
Kablosu plastik değil örgülü, usb'si altın uçlu, kontrol çubuğu var sesi kısmak için. Genel olarak mikrofon cızırtı yapıyor mikrofon ledi'ni kapatınca düzeliyor demişler. Bu arada bu model iki tane kulaklık var birisi sadece tek renk yanan kırmızı, mavi ve yeşil. Benim burada bahsettiğim sanırım yenilenmiş sürümü oluyor Rgb ışıklandırmalı döngüsel olara değişiyor. Buna dikkat ederseniz sevirinirim. Sizce hangisini alayım?

Reaksiyon puanı
7,999

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Biraz daha bütçenizi arttırıp kaliteli markalara yönelmenizi öneririm.

O kadar bütçem yok hocam olsa zaten neden rampage bakayım kendime steelseries yada benzeri bir marka alır geçerdim. Teşekkürler öneriniz için.

Reaksiyon puanı
7,999
Rampage kısa vadede uygun gözükse de 1 2 yıl civarında bozulunca yeniden masraf çıkartıyor. Yine de sizin attıklarınızdan RW-66 iyi gibi duruyor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
200tlye önerebilirim

Ne önerebilirsiniz?

Rampage kısa vadede uygun gözükse de 1 2 yıl civarında bozulunca yeniden masraf çıkartıyor. Yine de sizin attıklarınızdan RW-66 iyi gibi duruyor.

Hocam bütçem olsa zaten daha iyisini alırım ama bu kadar verebilirim ancak. Zaten rampage markası biraz daha kaliteli ürünler yapıyor. Klavyem de mesela R74 modeli çok memnunum 2.senesine girecek. Gamepower medusa hakkında ne düşünüyorsunuz onu da çok önerdiler bana.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91

sondaki önerim diğerleri size bağlı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sondaki USB şeklinde bilginiz olsun

bunun tasarımı rgb seviyorsanız daha çekici daha uzun süre gider bu tercih sizin

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

sondaki önerim diğerleri size bağlı hocam

sondaki USB şeklinde bilginiz olsun

bunun tasarımı rgb seviyorsanız daha çekici daha uzun süre gider bu tercih sizin

Beğenmedim hiç birini hocam bu sonda ki markayı da ilk defa duyuyorum. Bak bu da var mesela bu nasıl?

hobbSSaldım

Asistan
Reaksiyon puanı
134
RAMPAGE OYUNCU EKİPMANI DEĞİLDİR. OYUNCU EKİPMANI GÖRÜNÜMÜ VERİLMİŞ EKİPMANDIR. Paranız varsa rampage almayın. 1 2 Yıl sonra performan çok düşer

hobbSSaldım

Asistan
Reaksiyon puanı
134

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
GamePower iyidir. Tercih edilebilir ama eğer gerçek anlamda bişeyler istiyosanız SteelSeries,Corsair veya ROG bakabilirsiniz.

Hocam bütçem bu dedikleriniz aşırı kaçıyor bana. Online oyun oynarken arkadaşlarla konuşmak ve pubg de ses kasmak için alacağım zaten.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
biraz daha para biriktirip asus cerberusda alabilirsiniz dolar 7 kere gelmeseydi para artardı bile

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Gamepower Tinker V2 kullandım ve aşırı memnunum. Sattım ve tekrar alacağım gibi ama Fantech Echo MH82 beni cezbediyor.

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Arkadaşlar bütçem kısıtlı. 200₺ civarında. 3 tane kulaklık buldum hangisini alayım sizce kısa sürede siparişi vereceğim çünkü.

Rampage SNR-7 Mesh Plus;
Kablosu plastik, dip ses sorunu var dediler

Rampage Miracle X2 Plus;
Kablosu plastik, 2020 üretimi, kısmen de olsa mikrofon cızırtı yapıyormuş

Rampage SN-RW66 Alpha X;
Kablosu plastik değil örgülü, usb'si altın uçlu, kontrol çubuğu var sesi kısmak için. Genel olarak mikrofon cızırtı yapıyor mikrofon ledi'ni kapatınca düzeliyor demişler. Bu arada bu model iki tane kulaklık var birisi sadece tek renk yanan kırmızı, mavi ve yeşil. Benim burada bahsettiğim sanırım yenilenmiş sürümü oluyor Rgb ışıklandırmalı döngüsel olara değişiyor. Buna dikkat ederseniz sevirinirim. Sizce hangisini alayım?
Kardeşim incehesap'ta cuma günleri indirimler oluyor. Benim bi arkadaşım james donkey 710'u 130 TL gibi bi fiyata almıştı. Bakarsın yine o tarz indirimler olur attığın linklerden daha ucuza daha kaliteli kulaklık alabilirsin.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
bu markayı duymamış olabilirsiniz fakat en iyi markalardan biri tavsiye ederim bende

Teşekkür ederim.

Gamepower Tinker V2 kullandım ve aşırı memnunum. Sattım ve tekrar alacağım gibi ama Fantech Echo MH82 beni cezbediyor.

Ne kadar tinker?

Kardeşim incehesap'ta cuma günleri indirimler oluyor. Benim bi arkadaşım james donkey 710'u 130 TL gibi bi fiyata almıştı. Bakarsın yine o tarz indirimler olur attığın linklerden daha ucuza daha kaliteli kulaklık alabilirsin.

İncehesap güvenilir mi?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Gamepower Tinker V2 Siyah 7.1 Titreşimli Rgb Oyuncu Kulaklık - n11.com

Şu an kullandığım: https://www.hepsiburada.com/rampage...ncu-mikrofonlu-kulaklik-yesil-pm-HB00000CFDZW Berbat ötesi bir ürün. Beğenilecek bir yanı olduğunu düşünmüyorum, 1 2 saat kullanımda kulağım yanıyor. Mikrofonunda bir sorunlar var gibi. Kablosu gerçekten iyi ama.

İlk bu alpha x'e bakmıştım inanırmısın videolar övdükçe övmüşlerdi. Sonra bunun yenilenen sürğmünü buldum ona baktım o daha güzel duruyor bundan. Şimdi sana sorayım madem gamepower'cı birisin medusa mı alayım yoksa bu alpha x'in yenilenen modelini mi? Yenilenen de şu;

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
İlk bu alpha x'e bakmıştım inanırmısın videolar övdükçe övmüşlerdi. Sonra bunun yenilenen sürğmünü buldum ona baktım o daha güzel duruyor bundan. Şimdi sana sorayım madem gamepower'cı birisin medusa mı alayım yoksa bu alpha x'in yenilenen modelini mi? Yenilenen de şu;

Rampage bilmiyorum ama Medusa kullandım 350-400TL altı bir kulaklığın medusa'dan iyi olma olasılığı çok zor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Rampage bilmiyorum ama Medusa kullandım 350-400TL altı bir kulaklığın medusa'dan iyi olma olasılığı çok zor.

O kadar mı iyi bu medusa? Detaylı incelemesini bulursam bakayım. Ya bu yenilenmiş alpha x kullanan birisi var sürekli öneriyor bana ses kalitesi çok iyi mikrofonu çok iyi diye 3 hafta olmuş alalı çok memnunum diyor.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
3. Kulaklığı öyle Bi övdün ki
Evi arabayı satıp alasım geldi

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
O kadar mı iyi bu medusa? Detaylı incelemesini bulursam bakayım. Ya bu yenilenmiş alpha x kullanan birisi var sürekli öneriyor bana ses kalitesi çok iyi mikrofonu çok iyi diye 3 hafta olmuş alalı çok memnunum diyor.
Ben medusa'dan cloud II geçtim. Cidden güzel kulaklık.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Ben medusa'dan cloud II geçtim. Cidden güzel kulaklık.

Benim yine kafam karıştı :) Yorumlarına baktım herkes aynı konudan şikayetçi. Uzun kullanım da kulaklığın birisi ses vermemeye başlıyormuş kafa ve kulak ağrısı yapıyormuş ve bir de terletiyormuş hep bu sorunlardan şikayetçi insanlar. Ne alsam bilemedim ya. Kapı yine rampage'ye açılıyor. :)

Son düzenleyen moderatör:

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
25 nisan da üye olan birisin kaldı ki konulara böyle abuk subuk cevaplar yazmak için üye olmuşsun. Gece oldu sütünü içip uyuma vaktin geçmiş bile senin.

Benim yine kafam karıştı :) Yorumlarına baktım herkes aynı konudan şikayetçi. Uzun kullanım da kulaklığın birisi ses vermemeye başlıyormuş kafa ve kulak ağrısı yapıyormuş ve bir de terletiyormuş hep bu sorunlardan şikayetçi insanlar. Ne alsam bilemedim ya. Kapı yine rampage'ye açılıyor. :)
Valla terletmesi normal değil mi? Cloud II'de terletiyordu. Sonuçta içinden elektrik geçiyor ve ısınıyor. Ağrı yani oturunca maks. 4-5 saat kullandım, ağrı demeyim de çıkarınca ohh diyorsunuz ama oyun heyecanıyla hissedilmiyor bile. Bu alın tarafı kesinlikle oyun oynayacağınız için müzik deneyimi o kadar iyi değil ama oyun performansı cidden üst seviye.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Valla terletmesi normal değil mi? Cloud II'de terletiyordu. Sonuçta içinden elektrik geçiyor ve ısınıyor. Ağrı yani oturunca maks. 4-5 saat kullandım, ağrı demeyim de çıkarınca ohh diyorsunuz ama oyun heyecanıyla hissedilmiyor bile. Bu alın tarafı kesinlikle oyun oynayacağınız için müzik deneyimi o kadar iyi değil ama oyun performansı cidden üst seviye.

Hocam ben size ne yapacağımı anlatayım ona göre hangisi benim kullanımıma yeterlise onu önerin alayım hemen. Müzik dinlerim özellikle gece hoparlörü bayağı kısıyorum ne dinlediğim belli ne ses geldiği kesinlikle gece kullanırım yani kulaklığı müzik dinlemek için. Onun haricinde şuan sadece pubg mobile oynuyorum arkadaşlarım çok olduğu için sürekli maça giriyoruz ve sürekli konuşmamız sohbet etmemiz gerekiyor şuan pek oynadığım söylenemez ama belki zula da oynamaya başlayabilirim bir kaç oyunum daha vardı yine mikrofon ile konuşma gerektiren. Bu şekilde kullanacağım. Hangisi bana göre sence? En kötü 5 saat kulağımda olur kulaklık öyle tahmin ediyorum.