Karantina zamanı en çok özlenen?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Okulu özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Hani özlerim falan diyenlere hak vereceğim hiç aklıma gelmezdi, gerçekten rutinim öyle bir bozuldu ki boş vaktime rağmen hiçbir işi yapamaz oldum. Hayatımız ne güzelmiş de kıymetini bilememişiz :(

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
okulu özleyenler neyini özlüyor tam olarak? arkadşları mı sınavları mı?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Arkadaşlarımla buluşup çaldığımiz şarkıları özledim sadece, tek çalmak bir süre sonra çok sikici hale geliyor.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Oooo forumda ilgilenen birini bulmak ne güzel. Ne var enduro/dh? Marka ne jantların?
ben kpcaelide yaşarken o bisikleti devlet vermişti yani aklında hd fren aliminyum kadro bişey canlanmasın. o da merdivrn ine ine öldü ztn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oooo forumda ilgilenen birini bulmak ne güzel. Ne var enduro/dh? Marka ne jantların?
alırsam bi kron xc300 düşğnüyorum. hd fren 27,5 jant

Reaksiyon puanı
2,554
Ne kadar zor olabilir ki(Bu bir soru) desem küçümsemiş olmam de mi?
En azından yemek molası var demişim sözün bittiği yer resmen.Hitlerin yahudileri çalıştırdığı kamplarda bile yemek molası vardı belli bir süre daha ne denir ki.Hani köleliğin de ötesine geçmişler başka bir boyut yani.İnsan haklarına tepki olarak doğmuşlar resmen.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
market işi çok zor. turizmden sonra en çok canına okunan sektör diyebilirim.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
ben kpcaelide yaşarken o bisikleti devlet vermişti yani aklında hd fren aliminyum kadro bişey canlanmasın. o da merdivrn ine ine öldü ztn
Mesaj otomatik birleştirildi:

alırsam bi kron xc300 düşğnüyorum. hd fren 27,5 jant
MTB düşünüyosunuz, anladım. Ben de şu an aktif değilim. Geçtiğimiz yaz Scott Gambler'le kaburgamı çatlattım. Ondan sonra sinirle bisikleti de sattım. Şu karantina girmeseydi Specialized Demo 8 bakıyordum. (Bisiklet hazır bekliyor, karantina bittiği zaman hemen alacağım.) Tecrübem de var baya tanıyorum da ülkemizdeki sporcuları ve bu spor ülkemizde de pek yaygın değil o yüzden yürümek istiyorum.

Eğer ilgilenenler varsa bi konu açalım, ben tecrübelerimi paylaşmak isterim.

Reaksiyon puanı
2,554
market işi çok zor. turizmden sonra en çok canına okunan sektör diyebilirim.
Ben turizmde de çalıştım hem de antreli en alt kademeden komi olarak emin ol bimden sonra cennet gibi geldi.Çalışanların en büyüğü bendim hepsi benden gençti hepsinden daha dinamiktim ?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
MTB düşünüyosunuz, anladım. Ben de şu an aktif değilim. Geçtiğimiz yaz Scott Gambler'le kaburgamı çatlattım. Ondan sonra sinirle bisikleti de sattım. Şu karantina girmeseydi Specialized Demo 8 bakıyordum. (Bisiklet hazır bekliyor, karantina bittiği zaman hemen alacağım.) Tecrübem de var baya tanıyorum da ülkemizdeki sporcuları ve bu spor ülkemizde de pek yaygın değil o yüzden yürümek istiyorum.

Eğer ilgilenenler varsa bi konu açalım, ben tecrübelerimi paylaşmak isterim.
bisiklet güzel de ankara gibi her yeri yokuş olan yerlerde pek de keyifli olmayabiliyor bazen. gene de çok zevkli bir spor. takım sporlarından daha tatminkar. geçmiş olsun bu arada

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
bisiklet güzel de ankara gibi her yeri yokuş olan yerlerde pek de keyifli olmayabiliyor bazen. gene de çok zevkli bir spor. takım sporlarından daha tatminkar. geçmiş olsun bu arada
Teşekkür ederim. Bisiklet sporu dediğiniz gibi sizi çok tatmin ediyor ama bi kere alınca tadını bırakılmıyor da şahsen sporun TRde gelişmesini isterim. Şu Üni. işlerini halledebilirsem bu sene güzel hedeflerim var. Bilgi isteyen olursa bi konu açabiliriz.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Haftada 2 kez halısahada maç yapmayı.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
antre felaket bişi ya. sabah 8'de başlayıp gece 2-3 de eve gidiyordum antre katarsan.