Karantina Günlerinde Evde Neler Yapıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba malumunuz bir çoğumuzun iş yerleri kapandığı için artık evdeyiz buna bende dahilim. Ben AVMde bir mağazada çalışıyordum AVMnin kapanması nedeniyle 1 aydır evdeyim. Son zamanlarda çok canım sıkılıyor ne yapacağımı bilemiyorum artık. Film falanda sarmıyor. Sizler neler yapıyorsunuz yada daha çalışmak durumunda kalanlar neler yapıyor biraz bahseder misiniz?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ya bende çok isterdim gitar çalmayı :( Ama işten güçten fırsat bulamadım. Keşke takas etmeseydin ne güzel zaman geçerdi sürekli çalardım ben bilseydim. :(
Başka gitarım var (bir akustik, iki elektro ve bir bas), takas ettiğim şeylerin birisi bedavaya geldi gibi zaten (7+ ve Turbox diye çöp marka PC).

cannonface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kafayı yedim oyun oynamak dışında podcast yapıyorum sonra başkası yapmış gibi dinliyorum

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bende biraz tarihi savaşlarla ilgili videolar seyrediyorum veya muhabbet kuşum ile ilgileniyorum yada oyun oynuyorum.Böyle zaman geçiyor.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Ya öylemi ne tür evcil hayvanların var? Bende kuş almak istiyorum ama virüsten dolayı almıyorum. :(
Muhabbet kuşum var yaklaşık 2 senedir benimle derslerim ve okuldan dolayı fazla vakit ayıramıyordum şimdi daha fazla vakit ayırıyorum birlikte pinpon topuyla oynuyoruz elma yediriyorum omzumda konuşuyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Muhabbet kuşum var yaklaşık 2 senedir benimle derslerim ve okuldan dolayı fazla vakit ayıramıyordum şimdi daha fazla vakit ayırıyorum birlikte pinpon topuyla oynuyoruz elma yediriyorum omzumda konuşuyor.
Nasıl eğitiyorsunuz?
Benimki perdelere ve amfiye ısını görmek dışında sosyal bir aktivitede bulunmuyor.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Süper vallahi ne mutlu sana.