Karanlık modun zararları nelerdir ?

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Hep karanlık modun gözü yormadığını söyleriz de. Bir şeyleri görmek için de gözü kıstığımı fark ettim. Karanlık moddan çıkardım telefonu daha rahat görüyorum. Güneşe çıkmış gibi oldum. Karanlık modun zararları nelerdir ?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hep karanlık modun gözü yormadığını söyleriz de. Bir şeyleri görmek için de gözü kıstığımı fark ettim. Karanlık moddan çıkardım telefonu daha rahat görüyorum. Güneşe çıkmış gibi oldum. Karanlık modun zararları nelerdir ?
En İyisi Adaptif Bence Sabah Aydınlık Gece Karanlık Hepsinden Nasibini Alıyorsun [emoji28]

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
En İyisi Adaptif Bence Sabah Aydınlık Gece Karanlık Hepsinden Nasibini Alıyorsun [emoji28]
Haritaları o şekilde kullanıyordum. Gündüz beyaz ekran daha iyi gözüküyordu gece karanlık ekran. Fakat karanlık modu hiç öyle düşünmemiştim?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ekran hızı 60hz olan cihazlarda siyah pikseller kapandığı için sayfa geçişlerinde hafif takılmalar olabiliyor.Bunun dışında bir zararı olmadığını düşünüyorum.