Karakter seçebileceğiniz oyunlarda "Savaşçı" seçmek.

Bu konuyu okuyanlar

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Şu an offline oyunlar için konuşuyorum. Biliyorsunuz bazı oyunlarsa karakter seçme seçeneği vardır. Örneğin okçu, büyücü, savaşçı, tank, ninja...
Örneğin savaşçı karakter kılıç kullanır normal saldırı hızı ve hasara sahiptir, ninja hançer vb. kullanır saldırı hızı fazladır ama az vuruş başı az hasar verir vesaire vesaire
Bu tür oyunlarda daima kılıç ustası "knight" , "warrior" seçiyorum, tahmin ediyorum ki fazlaca kişi de bu tercihte bulunuyordur :)
Sizce bu oyun zevkini azaltıcı bir etken midir, siz hangi karakteri tercih ediyorsunuz, ne düşünüyorsunuz , iyi forumlar :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Biraz prensip meselesi. Bir miktar da ön yargı.
Savaşçı çok güçlü olur ve her sınıftan önceliklidir gibi bir düşünce şekli olabiliyor oyuncularda.
Oyunlarda her karakter bir nokta da eşittir aslında. Sadece sonuca ulaşma yolları farklılık gösterir.
Bazı oyunlarda bazı sınıfların yolu kolay ve daha eğlenceli gibi gözükür. Savaşçı da bir çok noktada bu ipin başını çeker :D

Konu ile biraz alakasız oldu ama bağıntılı.
Ben daha çok ninja sınıfı karakterleri sever ve seçerim. Hızlı atik ve çevik. Sonuca ulaşması zaman alsa da sonuca giden yolda eğlendiren bir sınıf gözüyle bakarım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben genelde uçan kaçan şeylerden çok böyle güçlü ve dayanıklı karakterler seçiyorum. Mekanik oynayışım çok iyi değildir o yüzden tanklar daha iyi tanklar daha iyi oluyor.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Savaşçı orta karakterdir. Her yola gelir. Ws de atarsın güzelde kasarsın. En çok onun ithemi vardır kolay ve daha ucuza bulursun eşyalarını. Fakat ben sevemedim kendilerini. Ninja veya büyücü oynamışımdır genelde

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Ninja gibi sessiz ve hızlı ilerlerim.

Reaksiyon puanı
2,554
Ben bunun bile normal hayatımız ile alakalı olduğunu düşünüyorum.Mesela ben kendi halinde ağır başlı sessiz sakin biriyim oyunlarda hep savaşçı tank alıyorum başkasını aldığım zaman başarılı olamadım hiç.Normal hayatında da hareketli olan insanlar genelde bakıyorum uçan kaçan şeyler alıyor ve başarılı da oluyor.Şuan telefonumda oynadığım mobil oyun olan angel stonede de savaşçı kasıyorum ve memnunum da çünkü ekstra avantajları var ve bu benim biraz da dediğim gibi karakterimle alakalı.
Son olarak şunu da ekleyeyim eğer uçan kaçan çabuk ölen karakterler oynuyorsanız netiniz de iyi olmalı hele ki ping iyi olmalı yoksa hiç oynanmaz.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Şu an offline oyunlar için konuşuyorum. Biliyorsunuz bazı oyunlarsa karakter seçme seçeneği vardır. Örneğin okçu, büyücü, savaşçı, tank, ninja...
Örneğin savaşçı karakter kılıç kullanır normal saldırı hızı ve hasara sahiptir, ninja hançer vb. kullanır saldırı hızı fazladır ama az vuruş başı az hasar verir vesaire vesaire
Bu tür oyunlarda daima kılıç ustası "knight" , "warrior" seçiyorum, tahmin ediyorum ki fazlaca kişi de bu tercihte bulunuyordur :)
Sizce bu oyun zevkini azaltıcı bir etken midir, siz hangi karakteri tercih ediyorsunuz, ne düşünüyorsunuz , iyi forumlar :)
Bende okçu , yaycı gibi karakterleri severim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Savaşcılar genelde oynanış olarak en basit birimlerdir. Bundan dolayı tercih sebebi olurlar lakin item silah durumu ise apayrı.Talep savaşcıya olunca item bulması kolay ama alması zor olabiliyor.