Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Tek dertleri Vatandaşı soymak.
Kim gelirse gelsin her zaman vatandaş zararda olacak. Amaçları milletvekili olup maaş alıp erken emekli olmak değil mi hepsinin zaten. Hem fikir oldukları tek şey kendilerine yapılacak zam zaten.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
O zaman sizinde sandıkta siyaset yapmanız gerekirdi şimdi değil. Sizinde hesabınıza 7500 TL yatmış olması lazım bir bakın derim bende :D
Benim hesaplara uzun zamandır para yatmıyor biz can sıkıntısından takılıyoruz buralarda.
Siz profesyonel olarak burada çalışıyorsunuz.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Benim hesaplara uzun zamandır para yatmıyor biz can sıkıntısından takılıyoruz buralarda.
Siz profesyonel olarak burada çalışıyorsunuz.
Evet Hakkı Alkandan maaşımı alamadım alacağım var uzun süredir :D

Noire969

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Neydi ya 320 milyar milyon metreküp bulunmamış mıydı euro dolar kaç para oldu onu bile bilmiyorum keske gerçek olsa

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Bugün yapılan her iş bulunan her yer altı kaynağı sizin için değil sizden sonra gelen nesiller içindir. Bizden önceki nesiller sağ olsunlar birbirlerini yemekten bir şey yapmaya vakit bulamamışlar ve durum ortada. Hala birilerin çıkıp bu düzeni anında düzeltebileceği hayalini yaşıyor. Böyle bir dünya yok. Devletler yaptıkları işlerin meyvelerini yıllar sonra topluyor maalesef...

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Şimdiki Z kuşağıda birbirini yemeye devam ediyor. Hatta kendinden önceki nesillere de laf atıyorlar. Bilmiyorlar 80 sonrası nesil bir önceki neslin hatasını düzeltmek ve gelecek nesle güzel bir hayat bırakmak için çabalıyor. Forumdaki veletler bile bol keseden atıp tutuyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Muhalif olmak demek Hükümete muhalif olmak demektir. Tabii ki de hükümetin yaptığı yanlışlara. Doğru yapılan bir işe muhalif olacak halimiz yok.

Bazıları HÜKÜMETE muhalif olanların aynı zamanda DEVLET'e muhalif olduğunu ya da DEVLET'e karşı olduğunu sanıyor.

HÜKÜMET demek DEVLET demek değildir. DEVLET hepimizin ama HÜKÜMET hepimizin değil.

Siz Türkiye'de gündemi ve siyaseti takip ettiğinize eminmisiniz ? Normalde olması gerekeni söylüyorsunuz siz ama bizim Türkiye'de ki muhalefetin tutumunu ve hareketlerini görmüyorsunuz galiba... 2002 yılından beridir taktir ettikleri helal olsun şu işte iyi oldu şu projede güzel şu anayasa değişikliğide iyi oldu Anayasa mahkemesine götürmeyecem şu bakan çalışıyor şu vali iyi dediği kaç olay vardır ?

Bu ülkede muhalefet Nükleer santralden tut köprüye yoldan tut marmaraya yeni havalimanından tut barajlara kadar herşeye karşı çıkmadı mı ? Dış siyasette bana 1 tane hükümetin yanında tavır aldıkları olay söyler misin ? Suriye Libya Doğu akdeniz vb konularda 1 tane yok. Bu ülkeye yaptırım olurken muhalefet bu ülke güvenilir değil yatırım yapmayın diyecek seviyede muhalif ülkeye. Bi Suriye'de savaşırken askerlerimiz ölürken gidin Esad ile barışın özür diyeyin diyebilecek seviyede. Veya dünyanın en iyi şeyinide yapsanız biz genede eleştirecez diyen bir muhalefet var ülkede...

Ben Hükümet nedir devlet nedir gayet iyi biliyorum ama içimizde inatla muhalif olmayı ülkeye muhalif olmak sananlar var...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Şimdiki Z kuşağıda birbirini yemeye devam ediyor. Hatta kendinden önceki nesillere de laf atıyorlar. Bilmiyorlar 80 sonrası nesil bir önceki neslin hatasını düzeltmek ve gelecek nesle güzel bir hayat bırakmak için çabalıyor. Forumdaki veletler bile bol keseden atıp tutuyor.
Z kuşağının bahsettiğiniz kısmı kendilerine yapılan gereksiz fazla eleştiriler yüzünden bu şekilde davranıyor olabilir ?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Z kuşağının bahsettiğiniz kısmı kendilerine yapılan gereksiz fazla eleştiriler yüzünden bu şekilde davranıyor olabilir ?
Genelleme yapmak istemiyorum ama sosyal medyayı biraz incelersek Z kuşağının en az %70-%75lik bir kısmı eleştirilecek şekilde davranıyorlar. Bunu da yaptıkları paylaşımlar ve yorumlarla belli ediyorlar.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Genelleme yapmak istemiyorum ama sosyal medyayı biraz incelersek Z kuşağının en az %70-%75lik bir kısmı eleştirilecek şekilde davranıyorlar. Bunu da yaptıkları paylaşımlar ve yorumlarla belli ediyorlar.
gençliklerinin ortasında yaşadıkları şeylere bakılırsa çok da yadırgamamak gerek bence...

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Siz Türkiye'de gündemi ve siyaseti takip ettiğinize eminmisiniz ? Normalde olması gerekeni söylüyorsunuz siz ama bizim Türkiye'de ki muhalefetin tutumunu ve hareketlerini görmüyorsunuz galiba... 2002 yılından beridir taktir ettikleri helal olsun şu işte iyi oldu şu projede güzel şu anayasa değişikliğide iyi oldu Anayasa mahkemesine götürmeyecem şu bakan çalışıyor şu vali iyi dediği kaç olay vardır ?

Bu ülkede muhalefet Nükleer santralden tut köprüye yoldan tut marmaraya yeni havalimanından tut barajlara kadar herşeye karşı çıkmadı mı ? Dış siyasette bana 1 tane hükümetin yanında tavır aldıkları olay söyler misin ? Suriye Libya Doğu akdeniz vb konularda 1 tane yok. Bu ülkeye yaptırım olurken muhalefet bu ülke güvenilir değil yatırım yapmayın diyecek seviyede muhalif ülkeye. Bi Suriye'de savaşırken askerlerimiz ölürken gidin Esad ile barışın özür diyeyin diyebilecek seviyede. Veya dünyanın en iyi şeyinide yapsanız biz genede eleştirecez diyen bir muhalefet var ülkede...

Ben Hükümet nedir devlet nedir gayet iyi biliyorum ama içimizde inatla muhalif olmayı ülkeye muhalif olmak sananlar var...
Yahu kardeşim ben muhalefeti savunmuyorum ki. Ben olması gerekeni söylüyorum
Aynen can dündarı savunmayıp adil yargıla olmalı dediğim gibi.
Aynen Kaftancıoğlunu savunmayıp adil yargılama olması dediğim gibi.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
gençliklerinin ortasında yaşadıkları şeylere bakılırsa çok da yadırgamamak gerek bence...
Benzer şeyleri önceki nesillerde yaşadı. Ayrıca teknoloji geliştikçe daha merak duygusu olmayan ve tembel bir nesil yetişmeye devam ediyor. İçlerinde merak araştırma duygusu yok. Her ne kadar ekonomi kötü olsa bile eski nesillere göre daha avantajlı ve şanslılar bu apaçık ortada.

Ayrıca eski nesiller ne iş olsa yaparım derken şimdikiler iş beğenmiyor. Tamam maaşlar güzel değil ama kendin bir yerden başlayıp zorluk çekmezsen kendini geliştirip ispat etmezsen nasıl yükselebilirsin. Birde adam kayırma,torpil gibi işler var bunlarda bitmez kolay kolay. Sen didinir üniversite bitirirsin başarıyla elin zengininin oğlu özelden okur gelir başına patron olur. Sistem zaten kökten sorunlu.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yahu kardeşim ben muhalefeti savunmuyorum ki. Ben olması gerekeni söylüyorum
Aynen can dündarı savunmayıp adil yargıla olmalı dediğim gibi.
Aynen Kaftancıoğlunu savunmayıp adil yargılama olması dediğim gibi.

Ben böyle düşünen muhaliflere söylüyorum neden sürekli benim mesajlarda alıntı yapıp laf atmaya çalışıyorsunuz o zaman... Ülkede böyle insanlar var ne yazık ki azımsanmayacak kadar.

Ben zaten şu ülkede bir kişi göremedim ben Muhalefeti destekliyom CHP'liyim Kemal Kılıçdaroğlu efsane lider diyebilen o cesarette adam yok... Herkes tarafsız maaşAllah ülkede.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Ben böyle düşünen muhaliflere söylüyorum neden sürekli benim mesajlarda alıntı yapıp laf atmaya çalışıyorsunuz o zaman... Ülkede böyle insanlar var ne yazık ki azımsanmayacak kadar.

Ben zaten şu ülkede bir kişi göremedim ben Muhalefeti destekliyom CHP'liyim Kemal Kılıçdaroğlu efsane lider diyebilen o cesarette adam yok... Herkes tarafsız maaşAllah ülkede.
Yahu herkesin bir tarafı var. Ben CHPliyim ben İYİ Partiliyim ben AKPliyim demek saçma geliyor. Bunlar mezara kadar tutulacak futbol takımı değil. Bir gün sana göre ülkenin menfaati CHP gerektirir ona atarsın bir gün AKP gerektirir ona atarsın.

Size laf atmıyorum. Görüşünüze görüş yazıyorum. Memnun değilseniz yazmam :)

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Benzer şeyleri önceki nesillerde yaşadı. Ayrıca teknoloji geliştikçe daha merak duygusu olmayan ve tembel bir nesil yetişmeye devam ediyor. İçlerinde merak araştırma duygusu yok. Her ne kadar ekonomi kötü olsa bile eski nesillere göre daha avantajlı ve şanslılar bu apaçık ortada.

Ayrıca eski nesiller ne iş olsa yaparım derken şimdikiler iş beğenmiyor. Tamam maaşlar güzel değil ama kendin bir yerden başlayıp zorluk çekmezsen kendini geliştirip ispat etmezsen nasıl yükselebilirsin. Birde adam kayırma,torpil gibi işler var bunlarda bitmez kolay kolay. Sen didinir üniversite bitirirsin başarıyla elin zengininin oğlu özelden okur gelir başına patron olur. Sistem zaten kökten sorunlu.
Yıllar geçtikçe refah düzeyinin artması ve zamanın yararlarından kolaylığından faydalanmalıyız. Yeni neslin yaşıtları başka ülkelerde rahatlıkla hayatını yaşarken ülkemizde zar zor okulunu bitiriyor :(

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Yıllar geçtikçe refah düzeyinin artması ve zamanın yararlarından kolaylığından faydalanmalıyız. Yeni neslin yaşıtları başka ülkelerde rahatlıkla hayatını yaşarken ülkemizde zar zor okulunu bitiriyor :(
Bundan önceki nesilde aynısıydı. Annem sağ sol davasına istanbul hukuk 1. sınıf terk. İnsanlar okumak için yurt dışına gidiyordu. Uzak değil düne kadar okullarda başı kapalı insan okuyamıyordu.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Ekonomimiz keşke iyi olsa ve birim başına en uygun ve kaliteli ürünleri alabilsek bu herkesin isteği. Ama vasıfsız bir insan bundan 10 yıl önce de asgari ücretli iş bulunca burun kıvırıyordu şimdi de aynı. Keşke şu Türk zihniyetinde kısa yoldan parayı bulmak, köşeyi dönmek düşüncesini bırakıp üretmeye odaklanabilsek.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Türkiye'nin temel sorunu herbokolog yüzdesinin nüfusuna oranla çok yüksek olması.

Herbokolog hakaret değildir. Bilmediğine konunun uzmanı olan kişiye Herbokolog denir.

İkincisi profesörlerin çoğunun profesör değil "pirefesör" olması. Dolar artınca sevinen, gaz bulunca üzülen adamlar(?) profesör olsa ne asistan olsa ne.

Üçüncüsü "Öyle bir kitle ki kitle kitleyebildiğin kadar kitlesi" Örnek mi? Marmaray'ı Ekrem başkanın yaptığını sanıp "Başkanım çok teşekkür ederiz. İyi ki bu Marmaray'ı yaptınız" diyen kitle. Bunları, 60 darbesini o zaman 6 yaşında Erdoğan'ın yaptığına bile inandırırsınız.

Son düzenleme:

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
kanal istanbula para lazım

bizim bütün derdimiz bu ülkenin hiç bir derdi sorunu düşmanı yokki

:mad::mad:

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bundan önceki nesilde aynısıydı. Annem sağ sol davasına istanbul hukuk 1. sınıf terk. İnsanlar okumak için yurt dışına gidiyordu. Uzak değil düne kadar okullarda başı kapalı insan okuyamıyordu.
Evet uzun yıllar geçti ama hala eğitimde çok gerideyiz maalesef :(

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Fullbright... Samanlıkta saklandığı halde kahraman olan şahıs sağ olsun...