Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kara%20Sevda2(4).jpg

Neslihan Atagül ile Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kara Sevda dizisinin özellikle son günlerde final yapacağını dair gündeme gelen haberler için yapım ekibi tarafından resmi açıklama geldi.

Kara Sevda dizisinin final yapacağı ve artık ekranlara veda edeceğinin duyurulması ve uzun zamandan beri Türkiye'de bu haberlerin dikkat çekmesi yapım ekibi tarafından açıklama yapılmasını zorunlu hale getirdi.

Sosyal Medyadan Duyuruldu

Ay Medya tarafından yapılan açıklamalarda sosyal medya hesabı üzerinden iddialar yalanlandı. Dizinin mevcut planlamalar doğrultusunda çekimlerine devam edildiği ifade edilirken dizinin final yapmayacağı ve ekranlarda yayın hayatına devam edeceği belirtildi.

Özellikle başrol oyuncuları üzerinden çoğu zaman gündeme gelmeyi başaran dizi Neslihan Atagül ile Burak Özçivit arasındaki yakınlaşmaları ile oldukça dikkat çekmiş ve hayatını yeni birleştiren Neslihan Atagül'ün de böylesine zorlu bir rolde nasıl oyuncu olarak yer aldığı sorgulanmıştı.

Kara Sevda adı verilen dizinin, yapım ekibi tarafından yapılan son açıklama ile birlikte yayın hayatına devam edeceğinin duyurulması özellikle diziyi severek izleyen izleyicilerde sevinç yarattı. Yayınlandığı gecelerde yüksek izlenme oranları alan dizi şu an için final yapmayacak.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yapmasın, ondan sonra hangi dizi izleyeceğim.. ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
1 kere bile izlemedim. @Creative izlediğine göre kesin kötüdür :D Muhaha

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
@Creative senden beklenmeyecek hareketler :rolleyes::confused:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ben bu akşam tam olarak izleyemezsem puhutv.com üzerinden tekrar izliyorum. Sırf bu dizi için Tivibu'ya geçeceğim. :D

Son mesajlar