Kapının Camını kırdım

Bu konuyu okuyanlar

PANDAexe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Annemle Tartıştık Sürekli Bağırarak Ders Çalışmaı Söyleyip Duruyor Aramızda Tartışma Oldu Küçük Çocuk Gibi Telefonumu Falan Alıyor Alınca da Bir Şey Yapamıyorum Annem Yani Ne Yapabilirim,Ama Bu gün Tartışma Sırasında Çok Sinirlendim ve Kapının Camı Zaten Eski Bir Kapıydı Yapışkanı Bile Yok Tahtalar Arasına Sıkıştırılmıştı Hafifçe Vurmama Rağmen Kırıldı Babam Bugün Nasıl Olduysa Farketmedi Ne Yapmalıyım Sizce :/

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Kıyamam ya ah bu aileler bizi ne hale sokuyorlar of off annen fark etti mi kırıldığını artı neyle kırdın sende bir sorun yoksa ilk iş çok dikkatli ol kırılmasın daha fazla ve etrafı toplayın batmasın annen bilir galiba süpürgeye çekiyoruz sjsjsksk sonra da yaptırtin annen ya da sen ya da baban Bi cam için sana kizacaklarsa kizsinlar ae

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Aile sorununa karışmak gibi olmasın, sadece fikrimi söyleyeceğim. Baban bugün fark etmemiş olabilir ama sonra fark edebilir. Annene söyleyip yaptırt. Ya da baban çok sinirli birisi değilse babana da söyleyebilirsin. Bir ders tartışması yüzünden çok sinirlenmeye gerek yok bence. Zarar vermeye de gerek yok herhangi bir şeye. Sonra boşu boşuna para gidecek.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Şu sinirlenme esnasında etrafını döküp kıran insanlardan hiç hoşlanmam, sinirin şuan geçti ama elinde nur topu gibi kırık cam sorunu kaldı. Ne yapacaksın Annen delileri ortadan kaldırır :) halleder o