Kapatılan Ev Numarası Başkasına Verilir Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

engin99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar geçen yıl ev telefonu hattını kapattırdık.Bu numarayı başkalarına verme hakları var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Var tabiiki. Ben kapatılan bir numarayı almıştım yıllar önce.

engin99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Teşekkür ederim,şöyle bi durum var bunu zamanında biz internetle beraber aldık. Babam geçen sene kapattırdı.Turknete geçiş yapacağım,Turknet sayfasında alt yapı sorgulamasında evimin adresini girdiğim zaman altyapı bulamıyor. Eski ev telefonu numarasını yazdığımda paket çıkıyor. Ayrıca Türk Telekom sitesine girdiğimde hayla ev telefonu numarası yazıyor.Cep telefonla aradığımda çalıyor. 3 günden beri arıyorum ev telefonu açan yok. Demek ki başkasına verilmemiş. Şimdi ne yapmam gerek.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Teşekkür ederim,şöyle bi durum var bunu zamanında biz internetle beraber aldık. Babam geçen sene kapattırdı.Turknete geçiş yapacağım,Turknet sayfasında alt yapı sorgulamasında evimin adresini girdiğim zaman altyapı bulamıyor. Eski ev telefonu numarasını yazdığımda paket çıkıyor. Ayrıca Türk Telekom sitesine girdiğimde hayla ev telefonu numarası yazıyor.Cep telefonla aradığımda çalıyor. 3 günden beri arıyorum ev telefonu açan yok. Demek ki başkasına verilmemiş. Şimdi ne yapmam gerek.
Artık eskisi gibi ev telefonu kullanımı yok hatta bitti diyebiliriz. Bununla ilgili net bilgileri size TT müşteri hizmetleri verebilir.

Son düzenleme:

Bartuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
İptal ettirdiğiniz halde aradığınızda çalıyorsa başkasına verilmiş demektir, geçmiş olsun. Numara boşta olsa çalmaz.

engin99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tamamda kardeşim türk telekom sitesine girdiğimde benim numaram çıkıyor. Eski numarayı arıyom günde üç defa açan olmaz mı ?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Merhaba arkadaşlar geçen yıl ev telefonu hattını kapattırdık.Bu numarayı başkalarına verme hakları var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.
Belli bir süre satışa çıkmaz ki bu süre 1 seneden fazladır bayiye gidip yeniden almak istediğinizi iletin yardımcı olacaklardır.

engin99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Belli bir süre satışa çıkmaz ki bu süre 1 seneden fazladır bayiye gidip yeniden almak istediğinizi iletin yardımcı olacaklardır.
Turknet sitesinde evimin adresini girdiğimde altyapı çıkmıyor.Ama bu ev telefonu numarası girince tak diye 35 mbps gösteriyor . Adsl bitirdi bizi yıllardan beri 16 mbps hız alıyoruz.