Kapanma Bitince Ne Yapacaksınız?

Bu konuyu okuyanlar

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Yasağın bitmesine çok az kaldı ve herkes evde bunaldı. Ben bisiklet sürmek istiyorum ama herkes dışarı çıkacağından korkmadım değil. Belki ilk gün dolayısıyla bile vakalar daha da yükselebilir. Peki siz ne yapacaksınız yasak kalktığında?

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Evden işe , işten eve. Aynı şekil devam.

Bu arada yine aynı seneryo olacak. Açtıkları gibi vakalar yine yükselecek sonra yine kapatacaklar. Nasıl kurtulacağız bu virüs belasından belli değil. O kadar aşı yapılıyor ama sanki hiçbirşeye faydası yokmuş gibi.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Bence yine aynı seneryo olacak. Açtıkları gibi vakalar yine yükselecek sonra yine kapatacaklar. Nasıl kurtulacağız bu virüs belasından belli değil. O kadar aşı yapılıyor ama sanki hiçbirşeye faydası yokmuş gibi.
bu sene idareten atlatırızda seneye çok zor

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu arada yine aynı seneryo olacak. Açtıkları gibi vakalar yine yükselecek sonra yine kapatacaklar. Nasıl kurtulacağız bu virüs belasından belli değil. O kadar aşı yapılıyor ama sanki hiçbirşeye faydası yokmuş gibi.
Sayılar hemen yükselmez hatta düşmeye devam eder diye düşünüyorum.
Turist çekebilmek için belirti gösterenleri tekrar gizleyebilirler..

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Önce Yazın resmen başladığını gösteren geleneksel etkinliğimizi
Kapının önünde semaver ardından+Karanlıkta yürümek+Siyaset,ekonomi,hukuk sohbetleri
Ardından bir kaç gün sonra Merkeze inip İnt kafe+Lahmacun gömmek.
Haftada 1 kez içeceğine maç
Sonrasını daha planlamadık.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Yasağın bitmesine çok az kaldı ve herkes evde bunaldı. Ben bisiklet sürmek istiyorum ama herkes dışarı çıkacağından korkmadım değil. Belki ilk gün dolayısıyla bile vakalar daha da yükselebilir. Peki siz ne yapacaksınız yasak kalktığında?
haziran da köye gitmem lazım dayı olacağım da :D (4. yeğenim)

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bende yükledim de bilgisayarımda yer bitti, olsaydı da en düşükte oynamak zorunda olacaktım bende silmek zorunda kaldım. Dursa oynardım da yapacak bir şey yok 10 GB yer kime yeter.
Önce Yazın resmen başladığını gösteren geleneksel etkinliğimizi
Kapının önünde semaver ardından+Karanlıkta yürümek+Siyaset,ekonomi,hukuk sohbetleri
Ardından bir kaç gün sonra Merkeze inip İnt kafe+Lahmacun gömmek.
Haftada 1 kez içeceğine maç
Sonrasını daha planlamadık.
Bu zamanda bile böyle planınız varsa çok iyi. Biz anca bisiklet sürüp sonra limanda bir şeyler yiyoruz.
haziran da köye gitmem lazım dayı olacağım da :D (4. yeğenim)
Hayırlı olsun Mikail Dayı.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Bende yükledim de bilgisayarımda yer bitti, olsaydı da en düşükte oynamak zorunda olacaktım bende silmek zorunda kaldım. Dursa oynardım da yapacak bir şey yok 10 GB yer kime yeter.

Bu zamanda bile böyle planınız varsa çok iyi. Biz anca bisiklet sürüp sonra limanda bir şeyler yiyoruz.

Hayırlı olsun Mikail Dayı.
Bide amca deseler tam olacakta işte. 1.5 yalında çocuk telefon kullanıyor videolar dokunuyo sonra aşağı kaydırıyor ama amca demiyo. Ama çok tatlıı.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hiç bir şey. Normal yine hayattan bıkmalar sıkılmalar. Gerçekleri gördükçe daha çok üzülmeler. Bir de zalimi seven insanların bile olduğunu öğrendim.
Geçmişim pek iyi geçmedi. Geleceğim de karanlık geçecek.
Ne dersem diyeyim boşuna. Kötüleri veya kötü bir şeyi kötülesem yine suçlu ben oluyorum. Ölene kadar kendi kendime konuşacağım. Yalnız öleceğim.
Gerçekler bunlar benim için.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Hiç bir şey. Normal yine hayattan bıkmalar sıkılmalar. Gerçekleri gördükçe daha çok üzülmeler. Bir de zalimi seven insanların bile olduğunu öğrendim.
Geçmişim pek iyi geçmedi. Geleceğim de karanlık geçecek.
Ne dersem diyeyim boşuna. Kötüleri veya kötü bir şeyi kötülesem yine suçlu ben oluyorum. Ölene kadar kendi kendime konuşacağım. Yalnız öleceğim.
Gerçekler bunlar benim için.
Abi yazını okurken Majestelerinin ne kadar depresif bir halde olduğunu öğrendim.Size psikolog/Psikiyatri önermek gerekebilir.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Yasak bitsin dışarda arkadaşlarla sitenin arkalarında sabah 9 dan akşam 7 ye kadar dışarda oynayacağız.?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
benim bilgisayarım olsa dışarıya asla çıkmam :D

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Ben günümün 7 8 Saaitini Dışarda Geçiriyorum.
Benim zaten derslerim 5-6 saat o yüzden anca derslerden sonra arkadaşımla bisiklet sürüyorum ama her gün değil, haftada 1 kere falan.