Kandırmayın ADSL 50 TL

cesurtarih

Asistan
Türkiye de nereden abone olursan ol kampanya bittikten sonra fatura 50 den aşağı gelmiyor.
Faturası 50 den düşük gelen arkadaş varsa söylesin o tarifye geçeceğim.

winstoncash

Profesör
Ben Tellcom limitsiz ADSL paketi kullanıyorum ve ayda 28,50 TL ödüyorum. ;)Ama kampanya devam ediyor mu bilemem.

asosyalman

Üyecik
arkdaşlar ben 4 gb limtli kullanıyorum
ama inanın youtube de bir video izlemeye korkuyorum kotayı gçerim diye
2-3 ay geçtim kotayı fatura 48 35 40 ytl geldi
kendi param olsa sınırsıza geçecem ama benim para değil
allah türk telekomu korusun yoksa ne our halimiz!!!!!!!!!!!!!!

F.Rıfkı

Üyecik
SMİLE ADSL kullanıyorum kampanyalı ayda 1 MB sınırsız 29 TL- 12 ay 29 + 4 ay 49 TL den TTNET den daha iyi bağlantı
abonesi az olduğundanmı neden sanki daha kaliteli bağlantı. şu an yeni kampanyalar var areaştırın sayfasından.

F.Rıfkı

Üyecik
şimdi rahatım radyo tv video kota bakmaktan bıkmıştım tavsiye ederim. jım 4 GB idi ama hep limiti aşıyordum 30-50 TL arası fatura geliyordu

ZorhaK

Rektör
Eğer internet başında fazla zaman geçiriyorsanız ve her ayın sonlarına doğru sık sık kotanızı kontrol edip inşallah yeter diyorsanız...

Sigaranızdan,yemenizden içmenizden kesin...20 tl daha verin sınırsıza geçin derim...

sınırsıza geçtikten sonra kotama sadece yeni rekor kırmış mıyım diye bakıyorum...:)

PRoMeTuS

Profesör
üni sağolsun :)) günlük en az 5 gb veri indiriyomdur heralde :)
evde kotalı var, eve nezman gitsem kotayı aşıyom yaf :))

neet

Guru
Onursal Üye
Limitsiz 49 Tl Ancak Faturayı Yatırmassanız gecikme zammı ile 2 ile 10 Tl bişey artıyo. :) ama 43,1 Tl de ödeyebilirsiniz TURBO İNDİRİM'e geçin 43,1 Tl ödeyin :D

mustifanci

Asistan
Bizim gibi sadece internet için hat aalan arkadaşlara
varsa onlar 10 ytl sabit ücreti katacaklar yani ben katıyorum aylık 60 lira geliyor yazık günah bu parayla uydunetten 2 mb internet alınır

kaberdey

Profesör
bende 2 sene 4gb limitli kullandım 29 hiç gelmedi ama 35'ide geçmedi, tabi telefon sabit ücretini katarsanız orası ayrı :)