Kanalımı kapatmamda bana yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
63
Kanalımı kapatmak istiyorum fakat hiç bir şekilde hesabı kurtarmam imkansız oyuzden size bu kanalın bildirmenizi rica ediyorum kanalımı bildirirmisniz

kanal linki:

**İçerik silindi. -atkaksoy501**

Bu kanalı bildirir misiniz kanalını kapatıyorum da

Son düzenleyen moderatör:

Internall

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Kanalı silmek istiyorsanız aşağıdaki adrese yönelip "Kanaı sil" butonuna basın.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Bu kanal senin değilse?
Aynen bu sebepten ötürü kanal linkini sildim. Belki de başka bir kanala art niyetli bir şekilde bu işlemi yaptırmaya çalışıyorsunuz. Yüzlerce mail adresiniz yoksa deneyerek bulabilirsiniz zaten hesabınızı. Google desteğine başvurun.

Reaksiyon puanı
63
Aynen bu sebepten ötürü kanal linkini sildim. Belki de başka bir kanala art niyetli bir şekilde bu işlemi yaptırmaya çalışıyorsunuz. Yüzlerce mail adresiniz yoksa deneyerek bulabilirsiniz zaten hesabınızı. Google desteğine başvurun.
Çok haklısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu size nasıl kanıtlayabilirim

Nasıl hesabın e mailini bulabilirim

Bu kanal senin değilse?
Benim ama böyle düşünebilirsiniz tabi ben olsam bende böyle düşünürdum peki bunu size nasıl kanıtlayabilirim

Bu hesabın kurtarılma e postası yok şifre zaten bilmiyorum e posta da yok nasıl kapatabiliim hesaba yada nasıl giriş yaparım

Son düzenleme:

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Sahip olduğunuz tüm e postaları deneyerek "şifremi unuttum" yapın. Doğru e postaya şifre sıfırlama linki gelecektir. Direkt google destekle iletişime geçebilirsiniz belki bilmediğimiz farklı bir yol vardır. Maalesef ki bize kanıtlamanızın bir yolu yok ve hesap bu şekilde kapanmaz zaten. Gelen şikayetlere göre hesabınız incelenir ve sıkıntı bulunmazsa hatta şikayet edenler spam hesap olarak işaretlenebilir. Bu sebeple işlemi kendinizin halletmesi gerek. Üzgünüm.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Çok haklısınız

Bunu size nasıl kanıtlayabilirim

Nasıl hesabın e mailini bulabilirim

Benim ama böyle düşünebilirsiniz tabi ben olsam bende böyle düşünürdum peki bunu size nasıl kanıtlayabilirim

Bu hesabın kurtarılma e postası yok şifre zaten bilmiyorum e posta da yok nasıl kapatabiliim hesaba yada nasıl giriş yaparım
Çekilen bir videonun montajsız halini atabilirsin.

Daven

Editör
Forum Editörü
Reaksiyon puanı
38
Telifli bir şarkı yayınla. Kanal kapanana kadar tekrar et.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Kanalımı kapatmak istiyorum fakat hiç bir şekilde hesabı kurtarmam imkansız oyuzden size bu kanalın bildirmenizi rica ediyorum kanalımı bildirirmisniz

kanal linki:

**İçerik silindi. -atkaksoy501**

Bu kanalı bildirir misiniz kanalını kapatıyorum da
Başka kanalı bize kapattırmaya mı çlaşıyıon yoksa :D