Kanal Konsept Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

jizzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Ben 16 yaşındayım ve yaşıma göre oldukça olgun birisiyim. Öyle saçma sapan velet velet kanallardan açmak istemiyorum ve farklı birşey yapmak istiyorum fakat aklıma birşey gelmiyor. Bir kanal konsepti belirlemek istiyorum ve hergün düzenli çalışarak gerekli ekipmanlarla sürekli video atmayı düşünüyorum. Önceden bu işi yaptım çocukluğumda ve 50 binin üzerinde izlenme aldım fakat artık farklı birşeyler ve kaliteli birşeyler yapmak istiyorum ve bu yüzden sizden öneri istiyorum.

Sizce hangi konseptli bir kanal kurabilirim, nasıl videolar izlemek isterdiniz?

Not: Oyun kanalı açmayı pek düşünmüyorum fakat elimde iyi bilgisayar ve iyi ekipmanlar olduğu için güzel kaliteli videolar çekebilirim bu yüzden bunada öneri verebilirsiniz, teşekkürler.

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Önecelikle iyi akşamlar,
Kardeşim nasıl video çekeceğini, eğleneceğini sen daha iyi bilirsin :)
Eğlendiğin şeyleri yap, yapmacık olma.İnsanlar zaten seni bir süre sonra sevecektir :)
Hadi sana kolay gelsin :)

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Gün içerisinde neler yapıyorsun, neler yapmak sana zevkli geliyor ? Kısaca neler sana zevk veriyorsa onu yap, başkasının zorlaması ile değil. Öneri olarak oyun kanalı açma, artık kum gibi.

jizzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun oynamaktan ve çekmekten gerçekten zevk alıyorum fakat okadar oyun kanalı içerisinde nasıl tutturucağım :D