Kanal İstanbul Sizce Yapılmalı Mı?

Sizce Yapılmalı Mı?

• Kesinlikle Yapılmalı

• Yapılmalı

• Yapılabilir de Yapılmayabilir de

• Yapılmamalı

• Kesinlikle Yapılmamalı

• Bu konu hakkında bilim insanlarıyla daha çok tartışılabilir

• Konudan Haberdar Değilim

• Tarafsızım

• Görüş belirtmek istemiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Geçtiğimiz günlerde ve şuan hala gündemini koruyan ve muhtemelen uzun bir süre de gündemden hiç düşmeyecek bir konu olan "Kanal İstanbul" Sizce yapılmalı mı? Yapılmamalı mı? Görüşlerinizi ankette, düşüncelerinizi yorumlarda görmek istiyorum. Ben en son kendi fikrimi söylemek istiyorum. Bakalım forum bu konu hakkında ne düşünüyor?

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Şimdi bu proje için yıllar , milyarlar harcanacak . Zaten fakir ve üretemeyen bir toplumuz . Ayrıca Ulaştırma Bakanlığı istatistiklerine göre her yıl 1000 gemi daha az geçiyor boğazdan . Ölü yatırım riski var . Cidden iktidar artık ülkeye zarardan başka bir şey bırakmıyor . Yap işlet devretin hazineyi nasil soyduğunu gördük . Her sene geçiş garantisinden dolayı milyonlar gidiyor . Bu para acilen üretime harcanmalı . Bizi bugünlere getiren cumhuriyetin başında kurulan fabrikalar . Sonra biz ne yaptık ? Hepsini sattık halimiz ortada . Üretim tesisi kurulma ihtimali 0 bu hükümetle . Seçim gelsede bataklıktan kurtulsak artık . Tekele döndü ülke yönetimi .

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
@yusufozkan58 çok biliyorsun dimi bütün bunları? bence sen siyasete hiç girme. Çünkü hiçbir şeyden haberin yok.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
@yusufozkan58 çok biliyorsun dimi bütün bunları? bence sen siyasete hiç girme. Çünkü hiçbir şeyden haberin yok.
Burada herkes özgürce kendi görüşlerini dile getirebiliyor. Kimseyi görüşleri yüzünden eleştirme hakkınız yok. Belki karşınıza aldığınız kişi de sizin görüşlerinizden hoşlanmıyor. Ne yapalım birbirinize dalaşarak çözülmüyor bu işler. Sen de kendi görüşünü söylersin olur biter. Kendi görüşlerini başkalarına kabul ettirmek zorunda değilsin. Zaten boşuna uğraşma çoğu kişi bilerek sizin görüşünüz doğru olsa bile kabul etmez. Çünkü yenilgi hazmedilmez. Fakat ben bunu genel olarak söyledim. Karşıdaki kişiyi düşünerek konuşun bir daha kine. (Fark ettiyseniz bu konu hakkında görüş bildirmiyorum. Polemiğe en son gireceğim.) İyigünler… Daha çok empati kurmanız dileğiyle...

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Tepkiler sadece ve sadece siyasal nedenlere dayanıyor. İnsanların nefreti, kimyasal madde taşıyan tankerlerin boğazın ortasından geçmesine yol açmamalı. Eğer bu işi farklı bir hükümet yapsaydı bu sefer rakip olan partiler karşı çıkacaktı, artık bu tür şakalar hiç komik değil kimsenin karşısında çocuk yok şunu anlayamadılar.