Kanal Değiştiremiyorum, Sebebi Ne Olabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Arkadaşlar aşırı salakça bir soru gibi gelebilir ama asla kanal değiştiremiyorum. Acaba kitleme gibi bi tuş var kumandada da ona mı bastım? Daha yeni aldım tivibu, pek anlamıyorum o yüzden. Foruma girmişken size sorayım dedim. Yardım edinnnnn

Telefon kamerasını kumandanın alıcısına tutarak bir tuşa basın, ekranda bir hareketlenme olmuyosa, piller dolu olsa da kumandada bir bozukluk olabilir.

Bunun haricinde fişten çıkarıp 5 dk bekleyip tekrar deneyebilirsiniz. Menüye girip gezinebiliyor musunuz?
hayır menüye de giremiyorum, hiçbir şey yapamıyorum kumandayla. en son çözüm bulamayınca tivibudan çıktım, normal uydu kanallarını kullanıyorum şu an.

hitman_

Öğrenci
kumanda yeni, 2 günlük falan. daha yeni kurdurdum tivibuyu. birden oldu. pilleri kontrol ettim bi. ama daha teknik bir sıkıntı olabilir gibi.
Arkadaşlar aşırı salakça bir soru gibi gelebilir ama asla kanal değiştiremiyorum. Acaba kitleme gibi bi tuş var kumandada da ona mı bastım? Daha yeni aldım tivibu, pek anlamıyorum o yüzden. Foruma girmişken size sorayım dedim. Yardım edinnnnn
Bi teknik sorun yaşıyorsan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve son olarak kumandayı resetlemek için 6 1 aynı anda bas

SDN Son Haberler

Son mesajlar