Kan ile Atatürk Resmi Çizimi

OnLT

Dekan
Onursal Üye
[sdntv3]http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v1182/227/92/1098876111274_62966.mp4[/sdntv3]

ashabulyemin

Profesör
şekilcilik bence
resim yapması neyse kanla yapması anlaşılmaz
böyle uğraşacağına işe gerçek Atatürkü tanımakla başla inönü bayar rezilinin tanıttığı gibi değil gerçeğini
ve onun ideallerinin gerçekleşmesine vesile ol yarım bıraktıklarını tamamla

Elbruz46

Rektör
şekilcilik bence
böyle uğraşacağına işe gerçek Atatürkü tanımakla başla inönü bayar rezilinin tanıttığı gibi değil gerçeğini

+111111111111111 :icon_:

Juggernaut

Profesör
şekilcilik bence

Dediklerin doğru ama onun yaptığı kendine has bir yetenek. Bunlar boş işler deyip geçmek ona haksızlık olur. Çünkü o bu işi eminim zevk alarak yapıyordur.

FY2005

Profesör
Başta kanıyla yaptığına inandım ama resmin son halini gördükten sonra :devil: O resimde 1 litre kan var. Adam o kadar kanı parmak uçlarından çıkıyor. Üstelik hiçde ilk defa yapıyormuş gibi görünmüyor. Vampir falan mı bu adam milletin kanını mı içiyo nerden buluyo o kadar kanı :D

AliA

Guru
Onursal Üye
Madem var böyle bir yeteneğin al eline boyanı fırçanı öyle çiz resimlerini.

F-rekans

Profesör
Bir "Helal Olsun" demek bu kadar zor mu?

Helal olsun ama ashabulyemin'in dediği gibi biraz şekilciliğe kaçıyor, benim açımdan da biraz arabersk biraz mazosist...

Eğer resim yapacak kadar kanı varsa gitsin kan bağışı yapsın... Daha hayırlı olur düşüncesindeyim...

ashabulyemin

Profesör
Dediklerin doğru ama onun yaptığı kendine has bir yetenek. Bunlar boş işler deyip geçmek ona haksızlık olur. Çünkü o bu işi eminim zevk alarak yapıyordur.
islam üzereyse doğru değil insanın kendi vucuduna eziyeti.......... demeyeyim fetfaya girer dövme yapan lanetlenmiştir

DogukanDogu84

Profesör
Bence okan değil, boya ya da ketçap.Görüntüd elini hızlandırmış, el çabukluğu ile elindeki boyayı kullanıyor.

Ama sanatına hayran oldum....