Kampanya - HDD Recovery Pro

norm_life

Doçent


HDD Recovery Pro muhteşem bir disk ve veri kurtarma programıdır. Program kopuk sabit diskleri , dosya sistemi ve bölümlerinden veriyi kurtarmaktadır. En iyi kalite kurtarma algoritmasınına sahi olan HDD Recovery Pro, FAT, NTFS ve Linux formatlı bölümlerinden güvenle veri kurtarabilmektedir.
HDD Recovery Pro ücretsiz Live Preview programcığına da sahiptir. Böylece yüzlerce dosya formatını görebilir, geri kurtarma işlemini adım adım izleyebilirsiniz. HDD Recovery Pro kaza ile silinmiş, ciddi hasar görmüş, format atılmış ve bölümlendirilmiş disklerde otomatik olarak dosya kurtarmaktadır.

Kampanya Linki

http://sharewareonsale.com/s/hdd-recovery-pro-sale
 

Vikings

Dekan
HD Tune ile tarattım ilk 2 si kırmızı çıktı bad sektor hatam vardı HDD recovery pro ile tarattım ve hddmi düzeltti [MENTION=374341]Seyhoo[/MENTION]'nun çok yardımı dokundu unutmamak lazım her şeyi o öğretti zaten, oyunlarda ki donma sorunlarımın vb her sorun düzeldi.
 

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
HD Tune ile tarattım ilk 2 si kırmızı çıktı bad sektor hatam vardı HDD recovery pro ile tarattım ve hddmi düzeltti @Seyhoo'nun çok yardımı dokundu unutmamak lazım her şeyi o öğretti zaten, oyunlarda ki donma sorunlarımın vb her sorun düzeldi.

HDD Regenerator ile tarattık düzeldi :) Bu arada veri kurtarmada en baba kallavi program GetDataBack 3.03 programıdır bunun tartışması asla olmaz geriside yalandır. Neler kurtardık biz GetDataBack ile ama 3.03 sürümü olmazsa olmaz başka sürüm kullanmayın. Teşekkürler yinede alternatif olarak kullanılabilir
 
Üst