Kamerası kötü, Performansı ve Fiyatı güzel telefon Önerisi

Mi 9t mi Redmi Note 9S mi

• Mi 9t

Kullanılan: 1 20.0%
  • Redmi Note 9S

Kullanılan: 4 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Enesdemirkayaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Başlıkta yazdığı gibi: APSC bir fotoğraf makinem olduğu için telefonun kamerası önemli değil
Mi 9t veya Redmi Note 9s almayı düşünüyorum hangisni almalıyım fakat önereceğiniz bu özelliklerde bir cihaz var mıdır dediğim gibi kamerası önemli değil

Karam4ns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Oppo reno 2z kamerasıda iyi ama ikisinede kafa atar hem marka hem firma hemde kalite pişman olmazsın mi9t de kullandım galaxy s9 da iphone7 plusta fakat bu oppo başka bişey iphone gibi markaya bağlılık yapıyo cidden kalite ???

Enesdemirkayaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oppo reno 2z kamerasıda iyi ama ikisinede kafa atar hem marka hem firma hemde kalite pişman olmazsın mi9t de kullandım galaxy s9 da iphone7 plusta fakat bu oppo başka bişey iphone gibi markaya bağlılık yapıyo cidden kalite ???
Güzel gibi zaten selfie yılda bir 2 defa çekinen biri olarak ben de çentiksi dizaynlardan düşünüyordum ama antutu puanı kafamı karıştırdı oppo reno 2z nin

Karam4ns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Hala savunuyorum reno2z çentik yok full ekran ekranın kalitesi muazzam ram olsun şarj depolama kamera bence tavsiyemdir firma ürünlerininde baya arkasında garanti konusundada iyi bi firma tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde böyle bak ayrıca o kadar para verip ekranda deliğe hiç razı gelmezdim 9s yada reno2z arasında karar ver bence yinede 2z ?

Son düzenleme: