Öneri Kamerası iyi olan telefon önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
85
Arkadaşlar günde 4 saat oyun 2 saat sosyal medya 1 saat de video filan izliyorum bütçe en az 2600-3000TL alabileceğim en iyi telefon nedir?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yaklaşık 8 saatini böyle geçirir isen sen bitmişsin demektir. Çok güzel yarınları bunlarla heba etmeni istemem o yüzden ilk başta bunları yazayım dedim.

Kamera için ise sakın ola büyük mg piksel sayılarına aldanma, kalite farklıdır ve genellikle çin markalarında olmaz.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Yaklaşık 8 saatini böyle geçirir isen sen bitmişsin demektir. Çok güzel yarınları bunlarla heba etmeni istemem o yüzden ilk başta bunları yazayım dedim.

Kamera için ise sakın ola büyük mg piksel sayılarına aldanma, kalite farklıdır ve genellikle çin markalarında olmaz.

Haklısın ama dediğin gibi bir dünya yok artık, dost olacağın kimse kalmadı kötülüğe sürükler herkes, vaktini evde geçirmesi yararına olur ama telefonda değil iyi bir pc alarak vakit geçirmesi daha iyi, yeni insan tanımak sıkıntı, 28 senelik dostlarım ve 15 senelik üniversite arkadaşımdan çok burada vakit geçiriyorum bende çünkü onlarla görüşsem sünger gibi alkol içecem o yüzden pek görüşmüyorum bir ara hergün görüştük içkiden tiksindim öyle diyim, bende arada içerim ama arkadaşlarım cılkını çıkarıyor, bide bunlar iyi insanlar ve uzun süredir tanıdığım insanlar sabıkası pis işleri yok.

Yapacağı en iyi şey sağlam aktif olacağı bir iş bulup ev iş iş ev yapması gerisi fasa fiso

Reaksiyon puanı
85

Artık azaltıyorum zaten, tavsiye için sağ ol.

RM.YirmiUc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Günde 4 saat oyun, 2 saat sosyal medya, 1 saat de video filan izliyorum.
Hangi telefon dayanır buna. Benim şahsen telefon boşta durduğu halde gel benim şarjımı bitir diye bas bas bağırıyor resmen..​

Reaksiyon puanı
85
Hangi telefon dayanır buna. Benim şahsen telefon boşta durduğu halde gel benim şarjımı bitir diye bas bas bağırıyor resmen..​
Ben anormal bir şey mi yazdım millet günde en az 10 saat oyun oynuyor bu normal de benim yazdığım mı anormal?

RM.YirmiUc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Tamam kardeşim. Sen çok iyi birşey yapıyorsun ve o on saat oyun oynayanlar senden çok daha güzel birşey yapıyorlar.​