Kamera batarya ve performans telefonu tavsiyesi

TamerKaya

Üyecik
Discovery kullanıyorum halimi anlıyorsunuzdur. Günde 50 kez şarja takıyorum ama yine bitiyor. Kamerası desen buzdolabıyla çeksen daha iyi çıkar. Performans konusuna hiç girmeyelim;discoveyden bahsediyoruz. Snapchate girmek işkence gibi geliyor.

Bana böyle gece şarja takıp gün boyu kullanabileceğim ve gece tekrar şarja takmam gerekecek bir telefon lazım. 2 gün şarja takmadan kullanayım demiyorum günü kurtarsın yeter. Performansı önemli, kamerası çok önemli. FHD panel de olsun.

1200e kadar çıkarım en fazla. J7 ya da gm5+ almam. Çok teşekkür ederim.

Bu fiyatlara kamera batarya performans 3lüsü olmuyor maalesef.
2. El 1250 civarına s6 bulunuyor kamera ve performans iyi ama bataryası biraz kötü.
Sıfır alınacaksa lenovo vibe p1 var batarya çok iyi performans ve kamera orta.

Kurt Cobain

Profesör
Eğer bütçenizi 1400 tl yaparsanız o saydığınız özelliklerin tümü tek telefonda var xiaomi mi5. Eğer son 1200 diyorsanız performansı okadar iyi değil ama sarj ve kamera konusunda çok başarılı asus zenfone max öneririm. Lenovo vibe p1 önermedim hiç kamerası kötü çünkü asus zenfone maxin daha iyi.

Bu arada kusura bakmayın ama 3 özellik bir arada bide fiyatı çok ucuz öyle bi telefon yok ne yazıkki.. :/

Mustafa Deliktaş

Bu alana reklam verilmez
Yönetici
Super Moderator
Kamera ve performans s6 veya g4 derim ama batarya 24 saati çıkarmaz yani 3u bir arada o fiyata biraz zor

Neutral

Profesör
Lenovo P1 4000 gücünde bataryası var kesinlikle günü kurtarır. Kamera desen 3000 TL'lik kadar iyi olmasa da istediğin netliklerde seni tatmin eder youtube videolarına bakabilirsin.

1000 - 1100 TL civarında sanırım daha da düşmüş olabilir.