Kalp atışını hisseden var mı?

passkeys

Asistan
uzanırken, ders çalışırken , şu an klavyeden yazı yazarken , ... böyle normal durumlarda kalp atışlarınızı hissediyor musunuz? özellikle yüzüstü yatarken.

hastamıyım ben :blink:

oslun

Dekan
bi arkadaşımda aynı şeyi söylemişti, 3 gün sonra öbür tarafa yolculadık :blink:

şaka bi yana benim ki gayet normal atıyor :D

ReDo

Rektör
En çok rahmetli ava giderken bir avlayamadı yaralı ceylan diye üzeleceğim :D:D

He yav...kaç haftadır eve elim boş geliyorum...Anneme ayıp oluyor :D

Oğlu evlilik yaşına gelmiş tık yok,daha eve tanıştırma maksatlı bu kız arkadaşım gibisinden kız bile getirmedik yani 24 yıldır :p

Evlatlıktan Ret ettese beni Annem haklı valla :D

[MENTION=51495]trnc[/MENTION]

Belki yatarken falan kan akışı yüzünden olabilir,ya da düzensiz nefes alıp verincede oluyor bu kalp çarpmaları.

deatmania

Rektör
Genelde onu hissetmeyiz, her an hissetsek zaten yaşayamayız :)

Ama heyecanlı dakikalarda hep hissederim.

WebNick

Profesör
uzanırken, ders çalışırken , şu an klavyeden yazı yazarken , ... böyle normal durumlarda kalp atışlarınızı hissediyor musunuz? özellikle yüzüstü yatarken.

Kaç kilosun?

Evet bendede oluyor normal bir durum. Ama şüphelerin varsa doktor kontrolünden geç. Sonuçta kalp bu ihmale gelmez

Tansiyondan olabilir.
Bende gün içerisinde oluyor. Tansiyon var mı bilmiyorum. Fakat böyle hissettiiğim sıralarda kulaklarım yüzüm gözlerimin içi alev alev yanıyor. neden bilemiyorum. Kendimi HULK gibi hissediyorum valla.

SwateR

Rektör
Ekşın filan olmadıkça duymam kalbimin sesini. Ama ekşın oldumu da pancar motoru gibi durmaz mübarek :mrgreen:

Son mesajlar