Kali'yi Sanal Makineye Kurmak Mı Toollarını Ubuntu'ya Kurmak Mı?

Hangisi

• Sanal Makineye Kali Kurmak

Kullanılan: 1 100.0%
  • Kali Toollarını Ubuntuya Kurmak

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Ethical Hacking kursu satın aldım, haliyle Kali Araçları kullanmam lazım ama Ubuntu Budgie daha güzel bir distro.

Ubuntu Budgie kurup üstüne sanal makine ile Kali kurmak mı?
Katoolin ile Kali Toollarını Ubuntu Budgie'ye kurmak mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir yerde yeni hack öğrenmeye başlayan biri gerçek ortamda kullanmamalı dediler.

Anket açıyorum.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Ethical Hacking kursu satın aldım, haliyle Kali Araçları kullanmam lazım ama Ubuntu Budgie daha güzel bir distro.

Ubuntu Budgie kurup üstüne sanal makine ile Kali kurmak mı?
Katoolin ile Kali Toollarını Ubuntu Budgie'ye kurmak mı?

Bir yerde yeni hack öğrenmeye başlayan biri gerçek ortamda kullanmamalı dediler.
Sanırım Ubuntu Budgie kurup üstüne VirtualBox kullanarak Debian yada başka bir işletim sistemini kurmak araçlar içinse Katoolin yada Terminalden kurtulun kullanmak daha mantıklı olur. Hem daha rahat çalışır, hemde daha kullanıcı dostu ve rahat olur, yapmak istediklerini de orada yaparsın.

Dipnot:
Yapacağınız işlerden kesinlikle sorumluluk almayacağımı belirtirim. Yapacağınız işler benim sorumluluğum altında değildir.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Sanırım Ubuntu Budgie kurup üstüne VirtualBox kullanarak Debian yada başka bir işletim sistemini kurmak araçlar içinse Katoolin yada Terminalden kurtulun kullanmak daha mantıklı olur. Hem daha rahat çalışır, hemde daha kullanıcı dostu ve rahat olur, yapmak istediklerini de orada yaparsın.

Dipnot:
Yapacağınız işlerden kesinlikle sorumluluk almayacağımı belirtirim. Yapacağınız işler benim sorumluluğum altında değildir.
Dipnot'a gel. :D Adı üstünde etik hack. Önerin için teşekkürler.

Son mesajlar