Öneri Kaliteli ve uygun fiyatlı Wi-Fi adaptörü

Bu konuyu okuyanlar

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi uygun fiyatlı ve kaliteli bir wi-fi adaptör arıyorum önerilerinizi alabilir miyim? Mümkünse 80 TL'yi geçmesin. PCI USB fark etmez.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Şimdi biraz araştırdım ama o fiyatlarda bilindik markalarda hiç ürün yok biraz daha bütçeyi yükseltirseniz Bunu alabilirsiniz. Onun dışında bilinmedik markalarda uygun fiyatlılar var onlara da şans verebilirsiniz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
80 TL'yi geçtim 200-300 TL bandındaki USB adaptörlerle bile verim alamazsın, bilgisayarı kırma aşamasına gelirsin benden demesi. Dolar olmuş 11. 6-7 dolarlık bir ürünün seni memnun etmesi imkansız. Bir kere şu tarzda bir ürün al kafan rahat etsin, bağlantı sorunu da yaşamazsın.

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
80 TL'yi geçtim 200-300 TL bandındaki USB adaptörlerle bile verim alamazsın, bilgisayarı kırma aşamasına gelirsin benden demesi. Dolar olmuş 11. 6-7 dolarlık bir ürünün seni memnun etmesi imkansız. Bir kere şu tarzda bir ürün al kafan rahat etsin, bağlantı sorunu da yaşamazsın.

Sizi konumda görmek büyük onur hocam ama maalesef bütçem buna yetiyor gene öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim hocam

Cicero

Asistan
Reaksiyon puanı
175
USB olanların ekseriyetini tavsiye etmem. Ara sıra da olsa anlık kopmalar yaşatabilir ve lazım olduğu anda bu sorunun yaşanması sinir bozucu olabilir. USB olup çok iyi olanlar zaten o bütçenin üzerinde. Onların da testlerini yine yapmak lazım tabii. PCI-e değil PCI bile olsa 150Mpbs olan ve anteni uzatmalı bir kart her türlü işinizi görür. Aldığınız karta başka anten takabilirsiniz kısaca. ASUS, TP-Link gibi ürünlerin bahsettiğiniz bütçeye yakın ürünleri mevcut. Kullanıcı yorumlarını da okumayı ihmal etmeyin.

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
USB olanların ekseriyetini tavsiye etmem. Ara sıra da olsa anlık kopmalar yaşatabilir ve lazım olduğu anda bu sorunun yaşanması sinir bozucu olabilir. USB olup çok iyi olanlar zaten o bütçenin üzerinde. Onların da testlerini yine yapmak lazım tabii. PCI-e değil PCI bile olsa 150Mpbs olan ve anteni uzatmalı bir kart her türlü işinizi görür. Aldığınız karta başka anten takabilirsiniz kısaca. ASUS, TP-Link gibi ürünlerin bahsettiğiniz bütçeye yakın ürünleri mevcut. Kullanıcı yorumlarını da okumayı ihmal etmeyin.

Tüm destekleriniz için teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu arada aklıma takılan bişey var benim internet bağlantım çok ta iyi değil bu yüzden USB alsam gene birşeyler fark etmez değil mi?
Screenshot_20211121-120249.png

Son düzenleme: