Kali Linux Websploit Hata Veriyor

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Websploit Yazınca Şöyle Bİr Yazı Geliyor

Traceback (most recent call last):
File "/usr/local/bin/websploit", line 11, in <module>
load_entry_point('websploit==4.0.4', 'console_scripts', 'websploit')()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 489, in load_entry_point
return get_distribution(dist).load_entry_point(group, name)
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 2843, in load_entry_point
return ep.load()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 2434, in load
return self.resolve()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 2440, in resolve
module = __import__(self.module_name, fromlist=['__name__'], level=0)
File "/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/websploit-4.0.4-py2.7.egg/websploit/websploit.py", line 34
module.prompt = f"wsf > {line} > "
^
SyntaxError: invalid syntax

Kaldırdım Tekrar Kurdum Düzelmedi Nasıl Düzeltebilirim?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Websploit Yazınca Şöyle Bİr Yazı Geliyor

Traceback (most recent call last):
File "/usr/local/bin/websploit", line 11, in <module>
load_entry_point('websploit==4.0.4', 'console_scripts', 'websploit')()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 489, in load_entry_point
return get_distribution(dist).load_entry_point(group, name)
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 2843, in load_entry_point
return ep.load()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 2434, in load
return self.resolve()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources/__init__.py", line 2440, in resolve
module = __import__(self.module_name, fromlist=['__name__'], level=0)
File "/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/websploit-4.0.4-py2.7.egg/websploit/websploit.py", line 34
module.prompt = f"wsf > {line} > "
^
SyntaxError: invalid syntax

Kaldırdım Tekrar Kurdum Düzelmedi Nasıl Düzeltebilirim?
Ben sanal makineye VMWare kurdum geçen. Normal Kali'de sudo komutu olmadan çalışan çoğu şey sanal makinede sudo gerektiriyor. Sudo ile deneyebilirsiniz eğer sanal makine kullanıyorsanız.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben sanal makineye VMWare kurdum geçen. Normal Kali'de sudo komutu olmadan çalışan çoğu şey sanal makinede sudo gerektiriyor. Sudo ile deneyebilirsiniz eğer sanal makine kullanıyorsanız.
sanal makinede değil hem sudo komutu root hesabında değilsen olmuyormuydu?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Python 3 kurulu mu?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Eski Sürümünü İndirip Buradaki Adımı Yaptım Düzeldi Sağolun

Güncelliyorum Normal Türlü Yazınca Olmuyor Dosyanın İçine Girip Python Komutuyla Başlatmam GErek

Son düzenleyen moderatör:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
sanal makinede değil hem sudo komutu root hesabında değilsen olmuyormuydu?
sudo komutu zaten açılımı switch user do demek yani hesabı root yapıp komutu roottan açmak, eğer root hesabındaysanız zaten sudo'ya ihtiyacınız yok.

sorunununa gelecek olursak arkadaşım kodu yazan kişi bir yerde hata yaptığı için çalışmıyor(syntax hatası), evet ya dediğim yüzünden yada python sürümün çok eski veya yeni.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
sudo komutu zaten açılımı switch user do demek yani hesabı root yapıp komutu roottan açmak, eğer root hesabındaysanız zaten sudo'ya ihtiyacınız yok.

sorunununa gelecek olursak arkadaşım kodu yazan kişi bir yerde hata yaptığı için çalışmıyor(syntax hatası), evet ya dediğim yüzünden yada python sürümün çok eski veya yeni.
eski güncellersem düzelirmi

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam sudo apt update ve sonrasında sudo apt upgrade yaparsanız her şey güncellenecektir zaten. Eğer her şeyi güncellemeyi istemenizi etkileyen bir durum varsa başka paketlerin de güncellenmesini gerektirebilir.