Yardım kaldırın olm şu kalıcı banımı

Bu konuyu okuyanlar

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
592
Kendini bir şey sanan velet 🤣🤣 Cidden sizin gibilerin ailelerine acıyorum. Annen seni doğururken, bu kadar acı çekerken böyle saçma sapan şeyler yapacağını bilseydi doğurur muydu acaba… Cidden üzülüyorum sizin gibilerinin ailelerine.

Kayn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Kendini bir şey sanan velet 🤣🤣 Cidden sizin gibilerin ailelerine acıyorum. Annen seni doğururken, bu kadar acı çekerken böyle saçma sapan şeyler yapacağını bilseydi doğurur muydu acaba… Cidden üzülüyorum sizin gibilerinin ailelerine.
Telefon hakkındaki görüşlerimiz uyuşmasada sizin genel anlamdaki felsefenize bayılıyorum...

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
1,793
Bu arkadaş olmasa başkası yapacak. Şu sitenin haline bak. Adam 15 dakikadır flood atıyor. Bu adamla alakası yok, gençken bende birkaç defa knight online pvp serverına ddos atmıştım. Bununla övünmüyorum, ama bunlar olağan olaylar. Bu tarz şeyler hep olacak. Mesele engelleyebilmek. Yönetimin umurunda değil yahu forum.

DragonD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yani uyumak tamam da spam korumasi olmasi lazim illaki. Konu onayi olması lazım veya en kötü bir hesap konu actiktan sonra aradan 10 15dk gecmeden yeni konu acamamalı bence.
Bu arkadaş olmasa başkası yapacak. Şu sitenin haline bak. Adam 15 dakikadır flood atıyor. Bu adamla alakası yok, gençken bende birkaç defa knight online pvp serverına ddos atmıştım. Bununla övünmüyorum, ama bunlar olağan olaylar. Bu tarz şeyler hep olacak. Mesele engelleyebilmek. Yönetimin umurunda değil yahu forum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,593
Ne deseniz böyle insanlara boş. Komik zannedip trollük yapıyorlar. Ama hiç komik değil. Aynı şeye devam ederler.
Forumda eskisi gibi çok aktiflik yok ve moderatörlerde çok aktif değiller. Forumla ilgilenen yok ki. Ancak raporlarız biz. Sanırım hiç düzelmeyecek forum. Her zaman umudum azalıyor.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
1,793
Ahaha olum adamı kimse banlamadı ya la. Kendi sıkıldı baktı banlanmayacam bıraktı hahaha :D
Forum yönetimi.... wow man. That's how you doneé

DragonD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Sadece bu forum icin gecerli birsey degil. Tum forumlarin genel sorunu bu. Aktiflik yok. Symbian Nokia doneminde aktiflik vardi.
Ne deseniz böyle insanlara boş. Komik zannedip trollük yapıyorlar. Ama hiç komik değil. Aynı şeye devam ederler.
Forumda eskisi gibi çok aktiflik yok ve moderatörlerde çok aktif değiller. Forumla ilgilenen yok ki. Ancak raporlarız biz. Sanırım hiç düzelmeyecek forum. Her zaman umudum azalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya annesi bilgisayara cok baktigi icin kizmistir yatirmistir yataga
Ahaha olum adamı kimse banlamadı ya la. Kendi sıkıldı baktı banlanmayacam bıraktı hahaha :D
Forum yönetimi.... wow man. That's how you doneé

Kayn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295

ucube seni...

DragonD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

ucube seni...
Harbi balatayı sıyırmış bu çocuk.