Kalçam vücudumdan çok büyük

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Erkeklerde kalkık popo güzel mi


  • Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Kryzen24

Asistan
arkadaşlar ben göbeği olmayan (kası da olmayan) bir gencim boyum 1.85 kilom 75 fakat son zamanlarda aklıma bişey takıldı popom vücuduma göre kalkık yürürkende çok fark ediliyor bi mekana girince fln tüm gözler üzerimde oluyo :)
büyük ihtimal iskeletim yamulmuş malum boy uzun olunca millet kısa kalıyo sarılmak için 10 cm eğiliyom pc başındayken kambur oynuyom hep ama boynum falan dik duruyo sadece kalça arkaya doğru çıkmış sizce bunun çözümü var mı varsa söyler misiniz bide bazı siteler erkekte büyük poponun güzel olduğunu söylüyor bazıları kötü diyor fikrinizi alabilir miyim
 

Samet UCA

Profesör
:):) valla hocam ben kadınların erkeklerde popo sevdiğini duymuştum. Eğer çok estetik durmuyorsa ve sizde kompleks haline geldiyse spor salonunda bir hocayla görüşmeni tavsiye ederim. Bunun dışında cerrahi müdahale vardır. Ama fitness da bu durumu hallederler diye umuyorum. Kolay gelsin.
 

Constantin87

Profesör
Millet totoyu o hale getirmek için ne uğraşıyor :) Sıkıntı değil bu, kötü tarafı kızların dışındaki bireylerinde dikkatini çekmek olacak. Benim de totom gösterişlidir ve sert mizacım yoktur o yüzden o bakışları bende yakalarım ve saçma sapan muhatap olmaya çalışırlar.
 
kanka fotoğraf olmadan nasıl yorumlayalım, nasıl bilgi verelim? Belki de aksiyete vardır sende, olmayan bir kusru kusur olarak algılıyorsundur?
 

Son mesajlar

Üst