Kafanıza silah dayanırsa ne yapmalısınız !

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Hakkını helal et ustaa..

Helal olsun memeaaaaatttiii :D

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Ahahaha Troy! Yarıldım.

Benzer bir videoyu Azureus Vuze üzerinden indirmiştim. Ofiste Alengirli'yle çalışmıştık :D

Bir gün hayatımı kurtaracaksa, ne âlâ.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Yakın dövüş teknikleri pardon yakın savunma teknikleri. :p

Ama hareketler sağlam. Madem o hamleler yapılabiliyor yahu kırsın bari adamın kolunu al sana kökten çözüm. (&)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Kafama silah dayanacağını sanmıyorum. :* Tabi beni kaçırma planı yapan biri yoksa. :D Ama bu gidişle ben birine silah dayıcam. :D

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
kafama silah dayanacak ve bende korkudan o_O :R bunları düşünecem puhahaha :D
neysee belkim gerirse başıma böyle bişey denerim :D

mu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafaya silah dayayanlara duyrulur...

"Eğer dayarsan hiç düşünme sık! Memati..."

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
peki bize silah tutan da böyle mal mal duracak mı?

mu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elbruz46 dedi ki:
peki bize silah tutan da böyle mal mal duracak mı?

+1
eğer silah tutan adam bi kaç kez bile ateş ettiyse (ki etmiştir) bileğinin sertliğini iyi ayarlar.

öyle cart diye adamın bileğini bükmeye kalkarsan göğüs kafesinin içini mermi çekirdeğiyle doldurur

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Hareketlerin hepsi zaten ateş etmiyor durumda dururken yani sanmıyorum adam zaten vuracaksa hemen sıkar.Erkek adam oyalamaz diyeceğim,öyle bir replik olduğuna dair en ufak bir fikrim yok :)
Her neyse bütün yapılanlar saniyede yüzlerce metre yol alan ufak bir demir parçasına karşılık silayı yukarı doğru ittirmek veya yana çevirmek ne derece mantıklı düşünmek gerek.Ama eğer adamın ateş edecek niyeti yoksa sizinde sabrınız yoksa bu hareketleri yapmaya çalışırken her yerinizden mermi "yeyip" yere boylamaya uzanabilirsiniz.Hem o zaman failiniz de meşhur (meçhul yazmaktı niyetim düzeltmek istedim daha hoş gözüktü gözüme) olmaz...

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Metacafenin videosu 5 sn sürüyor sonra duruyor sana geliyor. İzleyeemdim.

Aklıma ünsüzlerin son sözleri diye bir yazı vardı o geldi.

- Z (zanlı)Sen kalk ayağa rehinemizsin.
- R (Rehine) Abi dolumu bu..
- Z Kurcalama lannnnn
- R Tetik Hassas mı?

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yakın savunma yöntemlerini küçümsüyorsunuz. Bunlar Polisler tarafından kullanılan yöntem ayrıca bunlar saniselik olaylar ve genellikle bu harekete başlanmadan önce adamın dikkati başka bir yöne çekilir ve o saniye içinde tak adam kendini yerde bulur.Daha fazla detay isteyenler gitsin Metal Gear Solid oynasın ;)

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bence hayatı boyunca kimse, o çekik gözlü amcanın anlına silah dayamadı. Ve yine bence, biri kafanıza silah dayamadan, kafanıza silah dayandığında ne yapmanız gerektiğini bilemezsiniz.

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Bu hareketleri yapmadan önce silah dayayan adamın acemi olduğundan emin olunmalı diye düşünüyorum, kendini belli eder zaten heyecan vs.. çünkü adam bu işlerde prof ise elbruz46 arkadaşımızın altını çizdiği noktaya geliyor manası ..

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jerusalem dedi ki:
Bence hayatı boyunca kimse, o çekik gözlü amcanın anlına silah dayamadı. Ve yine bence, biri kafanıza silah dayamadan, kafanıza silah dayandığında ne yapmanız gerektiğini bilemezsiniz.

Dayamadı ama eğitiminden geçmişler fakat gerçek hayatta böyle bir durum ile karşılaşmamış. Evet kendinizde böyle şeylerle karşılaşmadan ne yapacağınızı tam bilemezsiniz.

Bu arada fark ettimde adam silahı hep tutan kişiye çeviriyor ve bu arada hep üstteki yerden tutuyor. O arada silah ateşlense eli yanacak :S hareketlerin çoğu o yüzden tehlikeli eğer bu konuda uzman değilseniz fakat silahdan tutmaktansa kolundan tutup indirirseniz hem elinizi hem kendinizi kurtarabilirsiniz.

Oyuncak tabanca dışındaki silahlarla denemeyiniz!!

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
BoSS dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

Dayamadı ama eğitiminden geçmişler fakat gerçek hayatta böyle bir durum ile karşılaşmamış. Evet kendinizde böyle şeylerle karşılaşmadan ne yapacağınızı tam bilemezsiniz.

Bu arada fark ettimde adam silahı hep tutan kişiye çeviriyor ve bu arada hep üstteki yerden tutuyor. O arada silah ateşlense eli yanacak :S hareketlerin çoğu o yüzden tehlikeli eğer bu konuda uzman değilseniz fakat silahdan tutmaktansa kolundan tutup indirirseniz hem elinizi hem kendinizi kurtarabilirsiniz.

Oyuncak tabanca dışındaki silahlarla denemeyiniz!!
Tabi silahın boş olması gibi zayıf da olsa bi' ihtimal yok değil. :)

kullanıcı

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Birine silah çekersem tetiğe de basarım. Silahı çektiysen kullanacaksın. Ateş almayacak silah kınından çıkmaz/çıkarılmaz.

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
biri bir gün kafama silah dayarsa diyeceğim tek şey " yiyiyorsa sık"

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kullanıcı dedi ki:
Birine silah çekersem tetiğe de basarım. Silahı çektiysen kullanacaksın. Ateş almayacak silah kınından çıkmaz/çıkarılmaz.
Hayda breh!

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
kafanıza dayarsa dağıtır beyninizi bu kadar basit. Allah korusun

örnek: avatar :D

Reaksiyon puanı
0
ya öldürcekse öldürür zaten anında .ölmek istemeyen kim sadece son isteğimi sorsun öldürsün dua bile ederim...

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kübra alioğulları dedi ki:
ya öldürcekse öldürür zaten anında .ölmek istemeyen kim sadece son isteğimi sorsun öldürsün dua bile ederim...

bey senin tabanca nerdeydi :p canım sevap işlemek istedi de