Kadınların telefonunda olması gereken uygulamalar!

Bu konuyu okuyanlar

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
video gayet güzel . Ama eğer amacınız büyümekse kızların çoğunluklu olduğu
Kızlarsoruyor sitesinde de video yu paylaşmanızı tavsiye ederim.Bu forum biraz daha erkek çoğunluklu.

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
O sitede çok saçma sapan şeyler var pek ilgileneceklerini sanmıyorum.
Olsun kız daha fazla. Bu video da kız arkadaşlar amaçlı yapılmış Bir viedo. Oradan çok daha fazla etkileşim alacaklardır.Amaçları büyümekse
Mesaj otomatik birleştirildi:

oda bir forum bir forum sayfası neden başka bir forum sayfasında reklam yapar ki ?
Ben reklam yapmadım ki?

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Olsun kız daha fazla. Bu video da kız arkadaşlar amaçlı yapılmış Bir viedo. Oradan çok daha fazla etkileşim alacaklardır.Amaçları büyümekse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben reklam yapmadım ki?
hayır burası bir forum ve neden bu forumu moderetörleri rakip forumda kendi reklamlarını yapsınlar ?

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
hayır burası bir forum ve neden bu forumu moderetörleri rakip forumda kendi reklamlarını yapsınlar ?
Kardeşim bu reklam değil. Herkes ürettiği içerikleri burda paylaşıyor. Şimdi şöyle düşün X ve Y birde XY forumu var . X içerikli olup XY forumunda paylaşılan içeriği X forumunda da paylaşmanızı tavsiye ediyorum demem reklam mı ?oluyor .Ayrıca iki forumunda da anadalları ve kitleleri farkı. Sdn ve techopat sosyal desen anlarım da. Sdn ile kızlar soruyor gibi bir forumu rakip göremezsin çünkü ikisi de farklı ben de sadece kendi tavsiyemi söyledim bunda ne var bu kadar takılacak (kızlar soruyor ile sdn forumun rakip olduğunu cidden senden öğrendim sağol

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Kardeşim bu reklam değil. Herkes ürettiği içerikleri burda paylaşıyor. Şimdi şöyle düşün X ve Y birde XY forumu var . X içerikli olup XY forumunda paylaşılan içeriği X forumunda da paylaşmanızı tavsiye ediyorum demem reklam mı ?oluyor .Ayrıca iki forumunda da anadalları ve kitleleri farkı. Sdn ve techopat sosyal desen anlarım da. Sdn ile kızlar soruyor gibi bir forumu rakip göremezsin çünkü ikisi de farklı ben de sadece kendi tavsiyemi söyledim bunda ne var bu kadar takılacak (kızlar soruyor ile sdn forumun rakip olduğunu cidden senden öğrendim sağol
Matematik öğretmenim aklıma geldi

WWomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel video olmuş devamı gelsin izleriz ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
güzel video olmuş devamı gelsin izleriz ?
İşçileri kovdum çalışmak yerine telefonla oynayıp çok yemek yiyolardı.
Mesai kalıcam diye beni kandırıp müzik açıp oynuyolardı.

Video gelmez bekleme :D shsjdhjdjs

Son mesajlar