Kadinlarin erkeklere verdikleri msj'lar

Bu konuyu okuyanlar

Sedefcix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Amerika' da yapılan bir araştırma, erkeklerin, kadınların verdiği mesajları yanlış anladığını ortaya çıkartmış. Araştırma sonucuna göre erkekler, kadınların gülümsemesini 'cinsel birliktelik isteme' olarak anlıyorlarmış.

Sevgili okurlar çok afedersiniz ama, ben buna klavyemin poposuyla gülerim. Kadının gülümsemesinin cinsel ilişki isteği anlamına geldiğini, kundaktaki çocuk bile anlar.

Halbuki biz millet olarak, daha bir üzeri örtülü mesajları bile gayet net ve herhangi bir sapmaya meydan vermeden çok iyi anlarız. Şöyle ki;
1. Kadın kurduğu cümlelerde 'o' harfine yer verirse:
"Öpüşmek istiyorum"
2. Kadın etek giyerse:
"Eteğimin kaldırılmasını ve altına bakılmasını istiyorum"
3. Kadın bol pantolon giymişse:
"Pantolomun içine el sokulsun istiyorum"
4. Kadın dar pantolon giymişse:
"Popoma şaplak istiyorum"
5. Kadın dans ediyorsa:
"Seks yapmak istiyorum"
6. Kadın evinden dışarıya çıkmışsa:
"El ve söz kullanılarak taciz edilmek istiyorum"
7. Kadın evlenmişse:
"Kocamı boynuzlatmak istiyorum"
8. Kadın boşanmışsa:
"Önüme gelenle yatmak istiyorum"
9. Kadın umuma açık yerlerde dondurma yalıyorsa:
"Umuma kapalı yerlerde kızgın kumlardan serin sulara dalmak istiyorum"
10. Kadın umuma açık yerlerde sakız çiğniyorsa:
"Irıspı neyin olmak istiyorum"
11. Kadın televolelerde görünmüşse:
"Irıspı olduğumu ilanen tebliğ etmek istiyorum..."
Demek ister ki, bunu her Türk evladı ezbere bilir. Çünkü, bu bilgiler genetik kodlama sayesinde, nesilden nesile aktarılır. Bu vesileyle Amerikan erkeklerinin ne kadar da anlama özürlü olduklarını kanıtlamış bulunuyorum, sevgili okurlar.
:) :p :)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
adobe_microsoft dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Amerikalıların ne kadar salak ve bu konularda Türklere oranla ne kadar geride kaldıklarını önceden aşağıda yazmıştım zaten:

http://geccetr.blogspot.com/2007/08/u-amerikallar-kafataslarnn-iinde-ne-var.html
artık TV lere çıkar senin blog :D zuahahaha
Olabilir bak aslında iyi fikir.Belki bi gün beyaz şova gidip kartona blogumun adresini yazıp havaya kaldırırım herkes görür :D :D :D

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
gokhans19 dedi ki:
adobe_microsoft dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Amerikalıların ne kadar salak ve bu konularda Türklere oranla ne kadar geride kaldıklarını önceden aşağıda yazmıştım zaten:

http://geccetr.blogspot.com/2007/08/u-amerikallar-kafataslarnn-iinde-ne-var.html
artık TV lere çıkar senin blog :D zuahahaha
Olabilir bak aslında iyi fikir.Belki bi gün beyaz şova gidip kartona blogumun adresini yazıp havaya kaldırırım herkes görür :D :D :D
:D zuhahahaha