Kadın ve Erkekte Vücutta Kıl olmalı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Lowrance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Şahsen Kadının bakımlı tüysüz bıyıksız olmasını tercih ederim bu kendine olan saygısından kaynaklıdır kişinin ama bazı insanlar erkekler için yok göğüs kılı alınmaz sakalsız gezilmez felan bu konuda ki görüşleriniz nedir. (Hiç bir cinsiyete inanca ırka milli değerlere saygısızlık edilmeden yazılmıştır.)

Örnek;
Mesela Bir erkek bacak kıllarını almalı mıdır ? Görsel açıdan ne düşünüyorsunuz

Lütfen kılda keramet olsa başka yerlerde çıkar gibi cevaplar vermeyiniz.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Bir erkek olarak kılsız olmak daha iyi çünkü olunca çok oluyor. Örneğin bacakta ve kalçada çıkan kıllar çok rahatsız ediyor ya epilasyon geçirip kurtulmam lazım yada düzenli almam lazım. Rahatsız oluyorum ama ikisiylede uğraşmak istemiyorum özellikle düzenli almaya. Belki epilasyon ileride düşünebilirim. Kıl dönmesi sorunuda yaşadım.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Hiç olmasa daha iyiydi.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Erkek dediğin döşü kıllı olacak, yıllar önce Facebook'ta tanımadığım birisinin fotoğrafını görmüştüm yorum gelmiş "Emmoğlu o kıllar ne öyle" el-cevap: Erkeğin simgesi kıldır emmoğlu.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
kılla rağbet olsa idi ayıların nesli tükenme noktasına gelmezdi,diyelim o zaman (=
sporcular için alınması şart özellikle rüzgar mukavemmetini düşürmek için (koşu bisiklet sörf)veya yüzücüler de alıyor,
istenmeyen tüyleri kılları alıyoruz.((=

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
erkek de kadın da kılsız olmalı, erkek isterse sakal-bıyık bırakabilir ama vücuttaki kıllar çok fazla çıkıyor insan almaya da üşeniyor

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
erkek şöyle saçlı sakallı viking gibi bir şey olmalı.

Reaksiyon puanı
16,118
kılsızlar üşürken kıllılar üşümüyoruz askerde eleman vardı içinde kazakla gezerdi meğer kazak değilmiş o...
bazı köpekler onu görünce kaçardı.