Kadın sporcu, kız arkadaşını kaçırdı!

Bu konuyu okuyanlar

busekement

Asistan
Reaksiyon puanı
66
images

KKTC eski milli hentbol takımı oyuncularından Meliz Özatlı, 3 yıldır birlikte yaşadığı kadın sevgilisi Z.B. ile kavga etti.

Kavgadan sonra Z.B., kocası ve çocuğuna döndü. Özatlı, iddiaya göre salı gecesi önce sevgilisini darp etti, ardından Gazimağusa’daki evine kapattı. Z.B.’nin ailesinin polise başvurduğunu öğrenen ve sevişme fotoğraflarını internetten yaymakla tehdit eden Özatlı, sevgilisinden “Kendi isteğimle geldim” diye ifade vermesini istedikten sonra polise teslim oldu. Önceki gün Lefkoşa’da mahkemeye çıkarılan Özatlı hakkında kaçırma, darp ve tehditten dava açıldı.

Meliz Özatlı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ''Hakkımda çıkan iddialar asılsızdır'' ifadesini kullandı. Özatlı'nın ayrıca hentbol hakemi olmak için kursa gittiği de öğrenildi.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Kafamıza taş yağmasa bari:p

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yakındır oda iyice sapıttı millet
Sorun sapıtmak değil, insanlar veya milletler zaman zaman yanlış yollara sapabilirler.
Sorun bunların normalleşmesidir, işte yozlaşma budur.
Bana göre mesela zinada ileri gitmiş Romalıların helak edilmemesinin sebebi en azından bunları normalleştirmemeleri olabilir. Günümüzde artık hiçbir millet helak olmayacak peygamber duasından ötürü.
Her zaman çeşitli milletler veya insanlar sapkınlık göstermiştir ama ahir zamanda bu sapkınlıklar normalleşecektir. Kıyametin küçük alametlerinden biri budur.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Sorun sapıtmak değil, insanlar veya milletler zaman zaman yanlış yollara sapabilirler.
Sorun bunların normalleşmesidir, işte yozlaşma budur.
Bana göre mesela zinada ileri gitmiş Romalıların helak edilmemesinin sebebi en azından bunları normalleştirmemeleri olabilir. Günümüzde artık hiçbir millet helak olmayacak peygamber duasından ötürü.
Her zaman çeşitli milletler veya insanlar sapkınlık göstermiştir ama ahir zamanda bu sapkınlıklar normalleşecektir. Kıyametin küçük alametlerinden biri budur.
Çok güzel bir açıklamaydi teşekkürler :)