Kadıköy-Kartal Metrosunda Çılgın Bisiklet Şovu

spybot

Guru
Onursal Üye
[video=youtube;KKZQuTgOTLc]http://www.youtube.com/watch?v=KKZQuTgOTLc[/video]​

enable

Profesör
Sanki dünyayı kurtaran adamın oğlu. :D Başlığı okuyunca adam fırlayan zıplayan bir şov bekliyor.

Odessa

Profesör
Seni çılgın şey :lol: İlginç olan kimse merdiven kullanmaz. Burada milletin kullanacağı tutmuş. Teyze neredeyse bacaklarını teslim edecek merdivende.

spybot

Guru
Onursal Üye
iyi indi ama sonuç olarak kafayı gözü yarmadan üstelik kafana koruyucu kask'da yok :D

Dea

Profesör
İçimden Bir Ses Dediki Şimdi Taklayı Alıcak Ama Adam Profesyonel Çıktı

Kadima

Rektör
kask takmadan inmiş. risk budur :) yalnız güvenlik görevlisi ne işe yarıyor merak ettim :D

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Ben de hizlanip uçarak inecek sandim abartmısim.
[MENTION=47620]spybot[/MENTION] zaten sen anlarsin bisikletin boyutu küçük gibi ondan pek zorlanmamis olabilir mi :)

erenberk

Rektör
Onursal Üye
Bence hiç doğru bir davranış değil. Böyle bir işe kalkışmasın demiyorum ama yapacaksa önlemlerini alacak. Kafasında kask olmalıydı; merdivenler tamamen boşaltılmalı ve aşağıdan başkalarının çıkmaması için önlem alınmalıydı. Aşağıda biri beklese ve insanları uyarsa iyi olurdu. Bence her ihtimale karşılık ufak bir sağlık ekipmanı da müdahale edebilecek biriyle beraber hazır bulunmalıydı.

spybot

Guru
Onursal Üye
Ben de hizlanip uçarak inecek sandim abartmısim.
@spybot zaten sen anlarsin bisikletin boyutu küçük gibi ondan pek zorlanmamis olabilir mi :)

Boyuna göre kadro :D

Bence hiç doğru bir davranış değil. Böyle bir işe kalkışmasın demiyorum ama yapacaksa önlemlerini alacak. Kafasında kask olmalıydı; merdivenler tamamen boşaltılmalı ve aşağıdan başkalarının çıkmaması için önlem alınmalıydı. Aşağıda biri beklese ve insanları uyarsa iyi olurdu. Bence her ihtimale karşılık ufak bir sağlık ekipmanı da müdahale edebilecek biriyle beraber hazır bulunmalıydı.

Onlar olsaydı adam inmekden vazgeçerdi bence :D
iyiki bi sakatlık olmamış bu arada jantlar patates olmuştur büyük ihtimal:D

Amortisörler var bişey olmaz :D