Donanım Kaçırılmayacak Fiyata Donanım Tavsiyeleri -Samsung CRG50 144 HZ Monitör

Kaçırılmayacak Fiyata Donanım Tavsiyeleri konusunu faydalı buluyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Daha iyi olabilir(Önerisi olanlar lütfen konuya yorum yapmasın özel mesaj yoluyla ulaşsın.)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

fckthesh

Öğrenci
Kategori 1

Cooler Master TD500 Mesh kasa itopya'da 799TL. yakın zamanda arkadaşıma da sipariş verdiğimiz, görünüşü gayet güzel bir kasadır kendisi. Piyasası 1000TL civarında.
Çıktığında Ryzen 7 5800X işlemci almayı düşünüyorum. Yavaş yavaş toparlamaya başlıyorum. Bu kasayı önerir misiniz? Gürültüsü hava akışı falan nasıldır?

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Çıktığında Ryzen 7 5800X işlemci almayı düşünüyorum. Yavaş yavaş toparlamaya başlıyorum. Bu kasayı önerir misiniz? Gürültüsü hava akışı falan nasıldır?
Cooler Master en güvenilir kasa üreticilerinden biridir. Rahatlıkla alınabilir bir marka. TD 500 modeli ile ilgili de olumsuz bir yorum duymadım şu ana kadar. Aklınızdaki sistemi özelden yazabilirseniz burada da paylaşabiliriz denk geldikçe.

Son düzenleme:

HalukSonmez

Doçent
Kategori 1

Asus Tuf Gaming VG24VQ 144hz arkadaşımın da kullanıp çok memnun olduğu bir monitör. VA panele sahip curved ve pivot bir monitör. Piyasası 1900-2000TL civarında olan bu monitöre İtopya'dan 1750TL'ye alttaki linkten ulaşabilirsiniz:

aimnil

Profesör

alpsadik

Yönetici
Moderatör

alpsadik

Yönetici
Moderatör
Guzel bir monitor var mi indirime giren? Gozume carpmadi da. Min 144hz
Bakalım monitöre henüz göz atmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Guzel bir monitor var mi indirime giren? Gozume carpmadi da. Min 144hz

Güzel monitördür kendisi. Güzel fiyat. 4-5 ay öncesinin fiyatından daha uygun bile denilebilir. 1900-2000 liraya satılıyordu.

@Görkem Say 'ın yaptığı incelemeyi de bırakıyorum. Donanım - Asus VG249Q 144 Hz - 1ms Monitör İncelemesi

10400F işlemci 1500 lira. Piyasası 1700-1800 Lira olan işlemci günümüzde bu fiyata alınması gereken tek işlemci.

Son düzenleme:

HalukSonmez

Doçent
Kategori 1

Gigabyte 2080Super Windforce OC, 3000 serisinden sonra bu serinin satışlarında ciddi düşüşler olacaktır. Bu yüzden ellerindeki stokları tüketmek için uğraşıyorlar gibi duruyor.
Tahmin : 5200-5700
Alınabilir fiyat : 5500-5800